sınıfta kalmak

Sponsorlu Bağlantılar

by-pegasus

Üye
    Konu Sahibi
sınıfta kalmak
Arkadaslar eml lisesinde 10. Sinif harita tapu kadastro bolumu okuyorum
ama su sorunum var ne kadar bolum meslek derslerine calissamda olmuyo sinavlar kesat gidiyo
merakim su
ben sinifta kalirsam duz liseye beni
10. Siniftanmi alirlar yoksa
9 dan tekrarmi baslarim duz liseye

Ha birde su var meslek dersinden sorumlu kaliniyormu
simdiden tesekkurler

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
ben lisedeyken yatıyodum anadoluyduk teşekkür takdir alıyordum hep o nasıl oluyor o çalışmayla :)

0MG90

0MG90

Üye
Hangi sınıfta kaldıysan o sınıftan başlarsın diğer okulda. Neden kalmayı bekliyorsun direk geçsene?

BelaMonte

BelaMonte

Üye
10. Sınıftan kaldıysan, diğer okula 10. Sınıftan başlarsın. Ama o okul seni kaldığın halde alır mı bilmem. Çalış kardeşim dersini. Bir sene boşa gitmesin benim gibi

by-pegasus

Üye
    Konu Sahibi
10. Sınıftan kaldıysan, diğer okula 10. Sınıftan başlarsın. Ama o okul seni kaldığın halde alır mı bilmem. Çalış kardeşim dersini. Bir sene boşa gitmesin benim gibi

Ben calisiyom zaten ama harita hesaplari var full trigonometri ve fonksiyon o yuzden bi turlu matematigim iyi degil :(
Hangi sınıfta kaldıysan o sınıftan başlarsın diğer okulda. Neden kalmayı bekliyorsun direk geçsene?

Ya aslinda beklemek istemiyorum ama ailem yinede orda bi dene diyor
ben lisedeyken yatıyodum anadoluyduk teşekkür takdir alıyordum hep o nasıl oluyor o çalışmayla :)

Full trigonometri ve fonksiyon olunca ve ustune ustluk iki gunde 7 saat ust uste olunca insanin beyni dayanmiyo :(

Üst Alt