Sınıf Kuralları İle İlgili Sloganlar

Konu, 'İlköğretim ve Liseler' kısmında Dogus Pertez tarafından paylaşıldı. Okunma: 1456 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Sınıf Kuralları İle İlgili Sloganlar

Sınıf kuralları sloganları,
    sınıf kuralları konulu slogan

Bağırarak konuşma, öğretmenleri kızdırma

Okul bizim evimiz, sayemizde tertemiz...

Koridorda koşma, arkadaşlarını kırma...

Sınıf bizim yuvamız, hep temiz olmalıyız

Arkadaşlarınla iyi geçin

Yazan: Dogus Pertez

Sınıf Kuralları İle İlgili Sloganlar konusuna benzer içerikler

1. Forum Kurallarımız ile ilgili düşünceleriniz.. ( 13 Temmuz 2009 | Site Hakkında )

Merhaba arkadaşlar, Değinmek istediğim ve düşüncelerinizi merak ettiğim bir konudan bahsedeceğim.. Forum Kuralları: Forumumuzda uyulması gereken kurallarımız mevcut, bunlar açıkca belirtilmiş belirlenmiş kurallardır, fakat bunun içinde bir...
  2. İngilizce Çevre İle İlgili Sloganlar ( 14 Nisan 2010 | İlköğretim ve Liseler )

İngilizce Çevre İle İlgili Sloganlar çevre ile ilgili sloganlar, çevre sloganları, çevre kirliliği ile ilgili sloganlar, çevreyle ilgili sloganlar, ingilizce çevre ile ilgili sloganlar, cevre ile ilgili ingilizce sloganlar, çevre ile ilgili...
  3. Sınıf İle İlgili Yazı ( 25 Ocak 2012 | İlköğretim ve Liseler )

Sınıfla ilgili yazılar Sınıf konulu yazılar B ir toplumda aynı görevi yapan statüleri aynı olan, çıkarları tam bir aynılık sergileyen ve aynı durumda bulunan insan öbeklerinden her birini ifade eder. Buna göre aralarında belli bir kültür ve...
  4. Anneler Günü İle İlgili Sloganlar ( 12 Mayıs 2012 | Önemli Gün ve Haftalar )

Anneler Günü Sloganları, Anneler Günü İçin Sloganlar, Her gün anneler günü Anneler günü annelerin değerinin sadece bir günüdür Cennet anaların ayakları altındadır Anneler günüyle annelerimizi unutmayalım Ana sevgisi bütün sevgilerin...
  5. Sınıf Kuralları İle İlgili Yazı ( 14 Ekim 2012 | İlköğretim ve Liseler )

Sınıf kurallarıyla ilgili bilgi Sınıf kuralları konulu yazı Tüm etkinliklerin belli bir kurallar dizisi içinde gerçekleşmesi beklenir. Kural, sınıfta yer alan eğitim yaşantılarının amaçlarına dönük kararlar dizisi olarak tanımlanabilir....
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
29 Ağustos 2015 Cumartesi - 6:04:40