sınava girenlere başarılar

Konu, 'Gereksiz Mesajlar ve Deneme Mesajları' kısmında grafikseli 84 tarafından paylaşıldı. Okunma: 3715 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. sınava girenlere başarılar

sınava girenlere başarılar
    umarım gönlünüzün istediği olur

Yazan: grafikseli 84
  2. evet sınava giren arkadaşlar hepinizin hakkında hayırlısı olsun :oke:

sınava girenlere başarılar konusuna benzer içerikler

1. gecmis olsun öss sınavına girenler ( 18 Haziran 2006 | Konu Dışı )

herkese gecmis olsun bana gore sorular biras basitt sizin yorumlarınızı bekliyorum
  2. Sitemizdeki SBS öğrencilerine Sınavlarında Başarılar :) ( 3 Haziran 2009 | Konu Dışı )

Arkdaslar Forumda SBS öğrencilerine Sınavlarında başarılar diliyorum İnşallah İstediğiniz belirlediğiniz hedeflediğiniz okula gidersiniz :) Heycanlanmanıza gerek yok Hayatımız sınav zaten ;)
  3. YGS Sınavına Girecekler (Herkeze Başarılar) ( 28 Mart 2012 | MaxiCep-Oyun ve Sohbet Cafe )

Forumumuzdan kimler YGS ye girecek Herkezin Sınavının Başarılı Geçmesi Dileğiyle
  4. Ailenin stresi, sınav başarısını etkiliyor ( 29 Mart 2012 | Haber Köşesi )

Ebeveynlerin, kaygısını kontrol edebilmesinin çocuğun başarısında önemli bir faktör olduğu, destekleyici ve hoşgörülü ebeveyn tutumunun, sınav sürecinin kolay atlatılmasını sağladığı bildirildi. Psikiyatri Uzmanı Doç. Dr. Nurper Erberk Özen, AA...
  5. PMYO yazılı sınava girenler buraya !!! ( 27 Haziran 2013 | Konu Dışı )

Evet beyler burda birbirimize yardımcı olup moral verelim :) Sınava son 3 gün :)
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
31 Ağustos 2015 Pazartesi - 16:16:56