sim kilidi kırabileceğimiz bi program bilen var mı?

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında nightblue0631 tarafından paylaşıldı. Okunma: 6405 | Cevaplanma: 6

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. sim kilidi kırabileceğimiz bi program bilen var mı?

sim kartım bloke oldu arkadaşlar bunu kırmak için gerekli kodları bilen varmı yada bi program bilen lütfen yardımlarınızı bekliorum

Yazan: nightblue0631
  2. Turkcell kullanıyosan puk kodunuda yanlış girmediysen eğer, web işlemleri menüsünde kodların yazıyor, süper şifrenle bakabilirsin, başka türlü bir yol yok müşteri hizmetlerini aramaktan başka,,

3. web işlemimninden yparsın olmazsa telefoncuya götürmende fayda var

4. saolun arkadaşlar telciye gittim orda kırdılar

5. işin hallediyse sevindim benim hat o sekilde gitti puk kodunu da babam girmis :D

6. :D hayırlı oolsun :oke:

7. arkadaşlar benim hattım avea 2 3 telefoncuya gittim bana hep yasal yoları solediler yok müşteri hizmetlerini ara bilmem ne cahil burdaki telefoncular sanırım..pin kosunu yanlıs girdim daha dorusu bilmiodum pin kodunu puk istiyo acaba bi kaç telefoncuya daha sorsam yapan çıkamı kırılırmı telefoncuda yani ya da ben yapabilirmiim evde
    yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tşkler...

sim kilidi kırabileceğimiz bi program bilen var mı? konusuna benzer içerikler

1. İyi Bir Tuş Kilidi Bilen var mı? ( 16 Haziran 2008 | Symbian Destek )

Sevgili arkadaşlar; Bir arkadaşımda nokia6288 var(Benim tel n73) tuş kilidi ana menüde iken kilitleniyor, konuşurken veya ana menü haricinde dolaşırken kilitlenmiyor. Böyle bir program bilen var mı? Bildiklerim hep nerede ve nasıl olursa...
  2. 5800 Tuş kilidi programı var mı ? ( 12 Haziran 2011 | Symbian S60v5 Yazılım Destek )

Arkadaşlar BT switch tarzı bir program arıyorum. Tuşları ekrandan kilitleyebileceğim yandaki sürgüye gerek kalmayan bir program. Böyle bir program var mı ?
  3. bu programı bilen var mı??? ( 23 Mayıs 2012 | Symbian S60v5 Yazılım Destek )

http://www.maxicep.com/symbian-s60v5-temalari/lionel-messi-theme-by-stef-indir-download-647088.html bu temadaki üçlü kısayolun adını ve/veya nerede bulabilecegimi bilen var mı menü arama ve tercihlerin oldugu yer. gercekten lazım yardım edin lütfen
  4. Uygulama Takip programı bilen var mı ( 29 Haziran 2013 | Android Uygulama ve Oyun Yardım )

Arkadaşlar diğer telefon s3 benim telefon Wonder ben s3 le benim telefon arasında bi bağlantı kurup s3 un nerde olduğunu bilebilecegim bi uygulama var mı
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Ağustos 2015 Çarşamba - 9:26:04