Sim kartsız telefonunuzu açabilmeniz için ve birçok özelliğe sahip System tools 1.82

Sponsorlu Bağlantılar

> çileke$ <

> çileke$ <

Üye
Sim kartsız telefonunuzu açabilmeniz için ve birçok özelliğe sahip System tools 1.82
Uygulamanın bir çok özelliği var arkadaşlar sim kartı olmadan telefonu başlatabilirsiniz program crackli ve türkçedir...kolay gelsin...:)

=ÖZELLİKLERİ=
Sim kartsız çalıştırabilme...

Operatör logo yapabilme...

Rami sıkıştırabilme...

Telefonu resetleyebilme...

Fabrika ayarlarına döndürebilme...

Format atmabilme...

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bora06930 ve Genzo *

srnagora

Üye
eline sağlık kardeşim

bmutlu

bmutlu

Üye
teşekkürler

can_x

can_x

Üye
Çook saol güzel olmuiş

diablque

Üye
randıman alamayan arkadaslar systemtools 1.71 kullansınlar tavsiye ederim program 7 gün demodur henuz kırıldıgını duymadım kırılan versiyonların coguda çalışmamaktadır ben kafayı takmıştım uzun zaman ama bulamadım 1.71 tel hafızasına kuruyorum 6 gün sonra yöneticiden kaldırıp tekrar kuruyorum işimi görüyo saygılar....

> çileke$ <

> çileke$ <

Üye
randıman alamayan arkadaslar systemtools 1.71 kullansınlar tavsiye ederim program 7 gün demodur henuz kırıldıgını duymadım kırılan versiyonların coguda çalışmamaktadır ben kafayı takmıştım uzun zaman ama bulamadım 1.71 tel hafızasına kuruyorum 6 gün sonra yöneticiden kaldırıp tekrar kuruyorum işimi görüyo saygılar....

Bu binpda tarafından cracklenmiş çalışan sürümüdür bizzad kullanıyorum...:oke:

zaza_serkan

Üye
6600 tlfonumda çalışmadı neden olabilir..........

By_ZeuS

Üye
teşekkürler.

ahmetwap

Üye
teşekkürler

hasanakcasu

Üye
thanks

wakfike1li61

Üye
ya bu programı kım yaptı acab cok merak ediyorum ortaya bir iddia atıyor telefon simkartsız calısacak diye ama bu iiddialar asılsızdır lütfen denemeden siteye konu acmayalım gereksiz yere insanların kafalarını karıstırmayalım......programı yapana sesleniyorum ....

> çileke$ <

> çileke$ <

Üye
ya bu programı kım yaptı acab cok merak ediyorum ortaya bir iddia atıyor telefon simkartsız calısacak diye ama bu iiddialar asılsızdır lütfen denemeden siteye konu acmayalım gereksiz yere insanların kafalarını karıstırmayalım......programı yapana sesleniyorum ....

Sadece 6600 da çalışmıyor uygulama bozuk değil...:nono:

furkan_90

furkan_90

Üye
allah senden razı olsun çook saol allah tutdugunu altın etsin:oke::yuru

yunes

Üye
sağolasın kardeş

romeogelmez

romeogelmez

Üye
Tsk Ler