SIM kart kaydı yapılamadı...

Sponsorlu Bağlantılar

volfox1234

Üye
    Konu Sahibi
SIM kart kaydı yapılamadı...
arkadaşlar benim telefonum 5200 yurdışından geldi... ben avea hat kullanıyorum... yakın bi zamanda SIM kart kaydı yapılamadı diye bir hata aldım.. kesinlikle hattı silin telefona üffleyin demiyin çünkü bir temas problemi yok... pın kodunu girebiliyorum.. hattım başka telfonlardada çalışıyo.. telefoncuya gittim telefonun kapandı diyo.. telefonum kayıt dışı kalmış... ama bu sorun bi arkadaşda daha olmuş ve onun telefonda turkcell çalışıyodu acaba bu bendede olabilirmi?? ve telefonumu yeniden nasıl açabiirim..?? yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...:bilmem::allalla::agla:@:@:@:@:@:@

ajanjoker

ajanjoker

Üye
ßir pasaport la birlikte hanqi hattı kullanıyorsan cep shop una qiT, orda kayıt altına alınacak telefonun, yanlız kullanacağın pasaportlada son 1 yıl içinde başka cihazın türkiyeye Sokulmamış olması gerekiyor. Bu ülkemizde yeni başlayan kaçak gelen telefonların önlemi için yapılmış bir çalışma prosedürlere uymak gerek :):oke:

volfox1234

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim yarın denicem sonucu bildiririrm....

--------------- Ekleme ---------------

olmuyo diyo at telefonu çöpe diyo... sadece yurtdışında ullanılabilir diyo yardım pls.............................:@:@:@:agla

volfox1234

Üye
    Konu Sahibi
help me.....

ajanjoker

ajanjoker

Üye
Hanqi Operatör o Olması lazım Taßi şu Son ayda ßir şey değişmediyse...İstersen ßu konuda müşteri hizmetlerinide arayabilirsin işLemini üCretsiz ßir şekilde yapmaları Lazım taßi pasaportu da aLdıysan

Üst Alt