Sim Kart kaydı yapılamadı... :S

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
e-MaLi

e-MaLi

Üye
    Konu Sahibi
Sim Kart kaydı yapılamadı... :S
Merhabalar, 1 ay kadar önce Sahibinden sitesi aracılığıyla yıllardır aşkım olan telefon Nokia 3250 aldım. Ürün temiz diye tarif edilse de, baya problemli çıktı. O kısımları geçiyorum. Telefonu 1 aydır rahat bir biçimde kullanıyordum. Bugün OVI'den cep numarası bilgilerimi değiştirip 3250'ye takılı olan simkartın numarasını girdim. Onay sms linki geldi. Tıkladım. Sim kart kaydı yapılamadı hatasını aldım. Telefonu kapatıp açtım, Pin girebiliyorum. Sim kartı da çıkarıp taktım ama sonuç aynı... Telefonu aldığım vatandaş, yanında parçalarını da göndermemişti, göndereceğim dedi ama ilişkiyi kesti. Telefonun kaçak olduğunu düşünüyorum. Ne yapmalıyım? IMEI değiştirme vb yöntem uygulayabilir miyim? Evde kendi başıma?... Yardımlarınızı bekliyorum...

celibar

celibar

Üye
telefonun kaçak olup olmadığını internetten sorgula...google imei sorgula yaz.

OğuzcanAbi

Üye
sim kartı başka bi telde dene önce :)

e-MaLi

e-MaLi

Üye
    Konu Sahibi
sim kartı başka bi telde dene önce :)

Denedim sonuç aynı... Sorgulama yaptım şimdi ...

IMEI : 35793400336577
Durumu : Bu IMEI numarasının başka cihazlara kopyalandığı tespit edilmiştir
Kaynak : -
Üretici : Üretici: Nokia Corporation Pazar Adı: Nokia 3250
:ağlarım:

EK :
Ama ben *#06# yaptığımda 357934003365771 yazıyo seri numaramda. Sorgulama sitesine yazıyorum son haneyi almıyo? Niye ki...?

Şimdi KVK'nın sitesinden yaptım. Çalıntıymış ... :(

--------------- Ekleme ---------------

Şimdi ne yapmam gerekiyo :( ... Telefonsuz kaldım...

Bir şey daha sorcam, 2006-2007 senesinde sıfır 3250 almıştım. Telefon parçalandı zaten. Ama evde belgeleri duruyor. Orda IMEI no'su var, onu bu 3250'ye girsem olur mu? Değiştirmek mümkün mü?

kaax83

Üye
Bir şey daha sorcam, 2006-2007 senesinde sıfır 3250 almıştım. Telefon parçalandı zaten. Ama evde belgeleri duruyor. Orda IMEI no'su var, onu bu 3250'ye girsem olur mu? Değiştirmek mümkün mü?

Olması lazım ama, box olmadan olur mu bilmem... Bilen birisi vardır belki bekle bence ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt