Sim Kart Kaydı Yapılamadı Hatası

Sponsorlu Bağlantılar

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sim Kart Kaydı Yapılamadı Hatası
Arkadaşlar bu konuyla ilgili konu vardı ama tam istediğim cvp yoktu.Benim Nokia 6288 telefonum var.turkcell ve avea olmak üzere 2 hattım var.2 gün önce aveadan msj attıktan sonra birden şebeke gitti ve sim kart kaydı yapılamadı dedi kapattım açtım yine aynı sorunu verdi, turkcell hattımı taktım sorun yok, düzgün çalışıyor, avea hattımı ablamın telefonuna taktım onda düzgün çalışıyor,ablamın avea hattını benim telefona taktım yine sim kart kaydı yapılamadı diyor neden olabilir?

Furkan96

Furkan96

Üye
kardeş öle olduğu zamn sim kartını çıkar elektrik gecen yerlerine bi üfle sil olsun bitsin bendede öle oluyor bende aynısını yapıyorum geçiyor

--------------- Ekleme ---------------

Oldumu?

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sağol eve gidince denicem ;) şuan avea yanımda değil :)

Furkan96

Furkan96

Üye
Insallah olur..

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Bence Operatörden Kaynaklanıyordur.

Furkan96

Furkan96

Üye
Bilmiyorum olabilir:sn:

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
furkan düzelmedi, yine de sağol ;) operatorden kaynaklanmıyor çünkü başka telefona taktığımda sorun olmuyor 2 farklı avea hattını kendi telefonuma taktığımda bu sorun oluyor

Furkan96

Furkan96

Üye
Bak sen Servise yada Nokia telefonlarinin Satildigi bi yere gidip yada Avea ya gidip bir sor!

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ben bir sitede benim sorunumla aynı olan bir yazı buldum şikayet gerçi bu aşağıdaki bana ait değil şikayetini dile getiren birine ait

Problem nerede bilmiyorum ama sorunum Avea ile. Yeni aldığım N73 markalı umda Avea hattım 5 gün çalıştı ve daha sonra sim kart kaydı yapılamadı hatası verdi. 5 farklı Avea sim kart denedim aynı hatayı verdi ama diğer firmaların sim kartlarını taktığımda böyle bir hata ile karşılaşmadım.

Avea hattımı başka telefona taktığımda çalışıyor. nokia garantiyi aradım, telefonda sorun olsa hiçbir sim kartı çalışmaz dediler. Avea müşteri hizmetlerini aradığımda abone işlem merkezine gidip kayıt yaptırmamı söylediler. Gittiğim abone merkezlerinden ise böyle bir şey yok, yapılmıyor diyorlar.

Sonra telefonda problem var dediler. Açıkçası Avea hiçbir çözüp sunmayıp oyalayıp duruyorlar. Çok sinirlendim ve sıkıldım bu durumdan. Sim kartı kırıp atacak dereceye geldim. Avea kullanıcılarına, kullanmayı düşünenlere ve Avea yetkililerine duyurulur. Şu an itibariyle ortada hiçbir çözüm yok ve ne yapacağımı bilmiyorum.%

Furkan96

Furkan96

Üye
Abone merkeze gitmis o arkadas sen Servise GiT

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bayramdan sonra bakacam, artık annemin telefonuna takar kullanırım :)

Solamente

Üye
bence senin telefon aveayı sevmemiş aynı durum bende de var kötü bi telefon aldım avea için onu kullanıyorum :)

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
başlarda sorun yoktu 2-3 hafta sorunsuzca kullandım sonra oldu bu

Solamente

Üye
biliyorum :) bende yaşadığımdan

Furkan96

Furkan96

Üye
:DHerkes yasiyo bu sorunu:D

XXPOXX

XXPOXX

Üye
2.el mi aldın kaçak olabilir

SsisS

SsisS

Üye
iki hattada yapıyorsa bir çok secenek var
anten
anten sivici
yolllardan yapar sen en iyisi servise götür :(

DOGUS59

Üye
Servise götür versiyon yenilensin...

Furkan96

Furkan96

Üye
Evet

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
2.el mi aldın kaçak olabilir

yok ilk telefonum 6280 di servise vermiştim sorun vardı, 2 ay bekledi üst modelini verdiler 6288 kvk verdi telefonu

iki hattada yapıyorsa bir çok secenek var
anten
anten sivici
yolllardan yapar sen en iyisi servise götür :(

turkcell hatımda sorun yok sadece avea hatımda böyle oluyor, 2 tane avea hattı denedim aynı sorunu verdi,ama hatlar başka telefonlarda çalışıyor
bayramdan sonra servise götürmeyi planlıyorum

Servise götür versiyon yenilensin...

evde de yenileyebilirim ama bugün değil yarın deneyebilirim bunu

Üst Alt