sigara ile ilgili komikler...

Konu, 'Mizah - Eğlence - Fıkra' kısmında ßurçiN tarafından paylaşıldı. Okunma: 28856 | Cevaplanma: 9

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. İç Geber:D:D:D

2. en son resim herşeyi açıklıyor

3. galiba benimki soldaki.

4. vallaa çok şükür ben sigara içmiyorum ama etrafta o kadar çok sigara içen var ki onların yüzünden bizim ciğerlerimizde soldakine yakındır herhalde....kendilerini zehirledikleri yetmiyo bi de biz içmeyenleri zehirliyolar..ve en doğal haklarıymış gibi içme denildiği zaman kızıyolar.. :S en ilginç yanı da bu olsa gerek....

5. acaba ilk resimdeki adam intar mı ediyo :D:D:kop:

6. şiddetle muhtemel.... :D :D :D :D

7. rekor denemesi heralde

8. yooo altın vuruş:ehe

9. sigaraya karsıydım artık anti_smoke oldum yahu :ehe

sigara ile ilgili komikler... konusuna benzer içerikler

1. sigara ile ilgili gülünç bilgiler ( 6 Eylül 2005 | Konu Dışı )

Öncelikle kıl olduğunuz ve sigara içemeyen birisnden kırtulmak için mükkkemmel bir yol Okulda içerseniz ve yakalanırsanız uzaklaştırma alırsınız.Buda en az 3 günlük tatile tekabül eder. Sigara içilmesi yasak olan bir yerde sigara...
  2. Komik Sigara Paketleri ( 22 Ocak 2010 | Mizah - Eğlence - Fıkra )

[IMG] [IMG] [IMG]
  3. İlim ile ilgili hadisler ( 14 Nisan 2010 | Sorular ve Terimler )

Hz. Aişe (r.ah.) şöyle anlatır: Allah Resulü (a.s.) şu ayeti okudu: Sana kitabı indiren O'dur. Onun bir kısım ayetleri muhkemdir ki bunlar kitabın esasıdır. Diğer bir kısmı da müteşabihlerdir. İşte kalblerinde eğrilik bulunanlar, sırf fitne...
  4. Baba Oğul Sigara Muhabbeti Aşırı Komik....:D ( 8 Mayıs 2010 | Mizah - Eğlence - Fıkra )

Baba: Sen sigara mı içiyon len !? Çocuk: Ne sigarası , para verdiğin mi var. Gazeteye çay sardım içiyom Baba: Sigaramı içiyon len !? Çocuk: Yok baba , yapay atmosfer bu, hoca ödev verdi , o bakımdan yani Baba: Hee tamam o zaman Baba:...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
30 Ağustos 2015 Pazar - 12:53:21