Şifrelenmiş cihaz belleğini kullanmak için PIN veya şifrenizi girin [ÇÖZÜLDÜ]

Sponsorlu Bağlantılar

950

Üye
    Konu Sahibi
Şifrelenmiş cihaz belleğini kullanmak için PIN veya şifrenizi girin [ÇÖZÜLDÜ]
Şifrelenmiş cihaz belleğini kullanmak için PIN veya şifrenizi girin arkadaşlar bu sorunu nasıl aşabilirim yardımcı olun biriniz fabrika ayarı yaptım olmadı telefonu her açtığımda bunu diyor doğru giriyorum bi android logosu çıkıyor sonra kapanıyor yardımlarınız bekliyorum.

kralberk13

kralberk13

Üye
telefon nedir bunuda belirtseydin ciahaz kimin seninse neden öyle diyor telefonu formatla

950

Üye
    Konu Sahibi
telefon s4 mini ayrıca benim telefonum ben rom atmıştım orda kilit ekranına şifre koymak istedim koydum birde sarj %80 den sonra bişeyler yazıyodu bekledim %80 olmasını tıkladım sonra telefon kendini bir kapattı böyle kaldı

Formatladım Orjinal sürümü yükledim fayda olmadı.
Arkadaşlar fikri ve yardımı olucak arkadaşlar nolur yazsın kısaca özetlemek gerekirse : Cihazı açıyorum samsung yazısı vs bunları geçiyor şifrelenmis cihaz bellegini kullanmak için pin veya şifreniz diyor doğru şifreyi giriyorum restart atıyor tekrardan başa sarıyor.

kralberk13

kralberk13

Üye
@ghstr yardımcı ola bilirmisin

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
telefon s4 mini ayrıca benim telefonum ben rom atmıştım orda kilit ekranına şifre koymak istedim koydum birde sarj %80 den sonra bişeyler yazıyodu bekledim %80 olmasını tıkladım sonra telefon kendini bir kapattı böyle kaldı

Formatladım Orjinal sürümü yükledim fayda olmadı.
Arkadaşlar fikri ve yardımı olucak arkadaşlar nolur yazsın kısaca özetlemek gerekirse : Cihazı açıyorum samsung yazısı vs bunları geçiyor şifrelenmis cihaz bellegini kullanmak için pin veya şifreniz diyor doğru şifreyi giriyorum restart atıyor tekrardan başa sarıyor.

telefona kilit koyayım derken ayarlar > gizlilik güvenlik > cihazı şifrele demişsin ve bir şifre koymuşsun bu telefona kilit koymak değildir telefon içindeki verileri o şifreyi girmeden tamamen kullanıma kapatırsın şifreyi doğru girdiğinde telefon normal bir şekilde açılacaktır

950

Üye
    Konu Sahibi
Galiba öyle oldu fakat şifreyi doğru girdiğimde bir android logosu beliriyor ve telefon kendine restart atıyor.

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Galiba öyle oldu fakat şifreyi doğru girdiğimde bir android logosu beliriyor ve telefon kendine restart atıyor.

büyük ihtimal yanlış girdiğin içindir aklına gelen tüm şifreleri dene

950

Üye
    Konu Sahibi
Yanlış girsem kabul etmez kabul ediyor çünkü yanlış girdiğimde yanlış diyiyor

950

Üye
    Konu Sahibi
şu u yüklemeyi denermisin bi ( download butonu sayfanın en altında )
İndirmeye başladım deniyip cevap yazacağım şimdiden teşekkürler.

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye

950

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim olmazsa sana box lazım veya bir yerden repair FW blumamız gerekicek
Şuan indirdim Romu yüklüyorum birazdan haber veririm bu arada ilgin ve alakan için teşekkür ederim.

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Şuan indirdim Romu yüklüyorum birazdan haber veririm bu arada ilgin ve alakan için teşekkür ederim.

rica ederim görevimiz :D haber bekliyorum oldu olmadı ona göre devam edelim :D

• Beğen
Tepkiler: 950

950

Üye
    Konu Sahibi
Dediğinizi yaptım yükledim aynı yer geldi tabi farklı bir ile yazılmış şekilde yine şifreyi girdim aynı sorun devam ediyorum yani olumlu bir sonuç alamadım :)
rica ederim görevimiz :D haber bekliyorum oldu olmadı ona göre devam edelim :D
Dediğini yaptım ama değişen birşey olmadı

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Dediğinizi yaptım yükledim aynı yer geldi tabi farklı bir ile yazılmış şekilde yine şifreyi girdim aynı sorun devam ediyorum yani olumlu bir sonuç alamadım :)

sırada var :ehe 4 parçalı BOOTLOADER ==> Bootloader-xxxx PDA ==> PDA-XXXX CSC ==> CSC-XXXX PHONE ==> MODEM-XXXX

950

Üye
    Konu Sahibi
sırada var :ehe 4 parçalı BOOTLOADER ==> Bootloader-xxxx PDA ==> PDA-XXXX CSC ==> CSC-XXXX PHONE ==> MODEM-XXXX
Bundan olumlu sonuç alma şansım var mı birde 4 parçalı nasıl kuruluyor yani ayrı ayrımı yoksa hepsini seçip falanmı kuruyorum

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Bundan olumlu sonuç alma şansım var mı birde 4 parçalı nasıl kuruluyor yani ayrı ayrımı yoksa hepsini seçip falanmı kuruyorum

bak odin de BOOTLOADER kısmına BOOTLOADER-XXX yazan dosyayı, PDA kısmına PDA-XXXX yazan dosyayı, PHONE kısmına MODEM-XXXX yazan dosyayı ve son olarak CSC kısmına CSC-XXXX yazan dosyasyı seçiyosun sonrada .pit dosyasını gösterip telefona flashlıyorsun

• Beğen
Tepkiler: kadikoy

950

Üye
    Konu Sahibi
bak odin de BOOTLOADER kısmına BOOTLOADER-XXX yazan dosyayı, PDA kısmına PDA-XXXX yazan dosyayı, PHONE kısmına MODEM-XXXX yazan dosyayı ve son olarak CSC kısmına CSC-XXXX yazan dosyasyı seçiyosun sonrada .pit dosyasını gösterip telefona flashlıyorsun
Evet şuan yükleniyor sonucu yazacağım
Teşekkür ediyorum sayende yaptım

Üst Alt