shotgun_2 s60v5 telefonunuzda yeni bir pompalı tüfek

Konu, 'Symbian S60v5 Oyunları' kısmında bayramq tarafından paylaşıldı. Okunma: 3958 | Cevaplanma: 18

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. shotgun_2 s60v5 telefonunuzda yeni bir pompalı tüfek

< Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: bayramq

shotgun_2 s60v5 telefonunuzda yeni bir pompalı tüfek - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

xxx410, 'Şeref', kondulu ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  2. teşekkürler.

3. Teşekkürler
    Bu Arada
    Resim Bloke Olmuş :D

4. < Resmi açmak için tıklayın >

--------------- Ekleme ---------------

Iyi oyunlar

--------------- Ekleme ---------------

Rica ederim bu arada yeni resim ekledim :d:

5. teşekkürler

6. sağolasın :))

7. yahu bu bnm sensörle çalışmıyor....ama yine de tşk..:box

8. teşekkürler bu eski bişi galiba

9. teşekkürler

10. 5800 da sorunsuz çalışıyor

11. rica ederim

12. teşekkürler

13. teşekkürler

14. teşekkürler kardeş eline saglık

15. teşekkürler

16. Eyvallah :tşk:

shotgun_2 s60v5 telefonunuzda yeni bir pompalı tüfek konusuna benzer içerikler

1. ShotGun (Dokunmatik telefonunuzu pompalı tüfek yapın) ( 9 Eylül 2009 | Symbian S60v5 Oyunları )

Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı Arkadaşlar Dokunmatik ekranlı symbianlar için güzel bir oyunmu diyim nediyim bilmiyorum ama çok zevkli oldugu kesin videodan anlaşılıyor , tavsiye ederim. Not:Arkadaşlar benİm N97 veya 5800 telefonum...
  2. Pompalı tüfekle dehşet! ( 23 Temmuz 2010 | Haber Köşesi )

Pompalı tüfekle dehşet! İzmir'in Kemalpaşa ilçesinde, bir hafta önce cezaevinden tahliye olan Ş.A.K. isimli şahıs aile içi sorunları olduğu iddia edilen baldızını tüfekle öldürdü. Zanlı Ş.A.K. suç aleti tüfekle birlikte yakalandı. Olay,...
  3. Pompalı Tüfek ( 3 Eylül 2010 | Samsung Uygulama / Tema / Oyun )

Pombalı tüfek uygulaması Nokia 5800 dada var messela ... Bedne samsung star için kalaşnikof felen buldum ama çalışmıyor. Silah bulan var5sa verebilir mi ? Sensörlü yukarda n aşağıoya dogru sallandıgında sarjör değiltiriuot. ileri dogru ittiğinde...
  4. Sokakta pompalı tüfekle vurdular ( 2 Şubat 2011 | Haber Köşesi )

57 Yaşındaki Gülüzar Bulut, Iğdır’da Karaağaç Mahallesi Eğri Sokak'ta kimliği henüz belirlenemeyen bir kişinin silahlı saldırısına uğradı. Pompalı tüfekle vurulan Gülüzar Bulut, olay yerinde ölürken, saldırgan kaçarak olay yerinden...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Ağustos 2015 Cumartesi - 12:46:27