Shockwave Flash Meşgul Veya Yanıt Vermeyi Durdurmuş Olabilir

Konu, 'Firefox Eklentileri' kısmında GSunes tarafından paylaşıldı. Okunma: 9141 | Cevaplanma: 2

1. Shockwave Flash Meşgul Veya Yanıt Vermeyi Durdurmuş Olabilir

Shockwave Flash meşgul veya yanıt vermeyi durdurmuş olabilir ; Eğer bu sorunla karşılaşıyor ve benim gibi Firefox tan kopmak istemiyorum diyorsanız bu eklenti tam size göre..
    Bu sorun bende Twitter kullanımında sürekli karşıma çıkıyordu..

Karşınızda " Flashblock ", eklentiyi kurun ve Firefox unuzun keyfini sürün..

Bu eklenti sizi gereksiz Flash tabanlı reklamlardan da koruyacaktır...

Yazan: GSunes
    skynet bunu beğendi.
  2. :tşk:

3. tesekkurler

Shockwave Flash Meşgul Veya Yanıt Vermeyi Durdurmuş Olabilir konusuna benzer içerikler

1. GAZ VERME ŞEKİLLERİ lazım olabilir... ( 14 Şubat 2008 | Mizah - Eğlence - Fıkra )

abi senin için sünger gibi içer diolar -içerimde bugün midem iyi değil yaa -sende mi fos çıktın bea abi -3tane birayı yuvarladık olumm -gençliğinde bi kasa içermişin abii -hala gencizzz olumm -tamam abi neyse boşver -içerim lan nolcak...
  2. Internette Devrim 3D Web +Eklentisiz Shockwave Flash player Gerek Olmadan. ( 1 Mart 2011 | Bilim ve Teknoloji )

Arkadaşlar Yakında Hiçbir eklenti olmadan 3D Animasyonlar ve Modellemeler mümkün WebGL - Javascript kodu üzerinde çalışılmış Oyundaki 3D Modeller,Haritaları Javascript ile Yapmışlar. Shockwave ve Flash player hiç gerek duyulmadan. Aşagidaki...
  3. chrome sürekli shockwave flash hatası veriyor!! ( 5 Ekim 2011 | Google )

[IMG] chrome sürekli shockwave flash hatası veriyor! bıktım artık:angry:.. nasıl sorunsuz çalışır? lütfen yardım edin..
  4. Samsung Star Shockwave Flash Object ( 23 Mart 2012 | Samsung )

Cep telefonuma bu dosya türünden attım yaklaşık 6 mb ama telefonumdan açmaya çalıştığımda "dosya çok büyük" hatasını aldım.bu dosyayı telefonumda nasıl açabilirim? yardımlarınızı bekliyorum.
  5. Görüntü Sürücüsü Yanıt Vermeyi Kesti ve Bu Durumdan Kurtuldu! ( 8 Ekim 2012 | PC Donanım Teknik Yardım )

Nvidia GeForce GT 335M ekran kartı (1 Gb ayrılmış bellek) Casper marka dizüstü bilgisayarım var. Oyun oynarken başlıkta belirttiğim hatayı alıyorum. Ekran 3-4 saniye kararıp gidip geliyor. Sürücüyü güncellememe rağmen bu sorundan kurtulmuş...
Yüklüyor...
30 Ağustos 2015 Pazar - 10:53:20