SHADOWGUN: DeadZone v2.0.2

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
SHADOWGUN: DeadZone v2.0.2

Yenilikler:
➤small improvements

[video=youtube;HLW1wRtkXY4]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HLW1wRtkXY4#t=0s[/video]

Şehriyar

Şehriyar

Üye
:tşk:

byjxsura

Üye
oyun sadece multiplayer mi yaav?

osmanayman

osmanayman

Üye
Evet sadece multiplayer... Bence en iyi multiplayer... :oke:

:tşk:

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Multiplayer Olması Kötü Neyse Teşekkürler

smh60

smh60

Üye
Single olsa keşke :( teşekkürler

osmanayman

osmanayman

Üye
peki 96 kbps hız ile oynanır mi ki :D

Ben 56 kbps ile oynuyorum... :D

- - - Eklendi - - -

Single var zaten... Ek paketiye beraber normal Shadowgun... Ama normal beni pek sarmadı... Sanal zekadan ziyade gerçek oyuncularla kapışmak daha zevkli... Ya da arkadaş ekleyip arkadaşlarla netten kapışmak da çok güzel...

Günümüz oyun dünyası yüzünü F2P (FreeToPlay)'e çevirdi... Oyunlar ücretsiz ama oyun içi envanterler tuzlu... :oke:

byjxsura

Üye
Ben 56 kbps ile oynuyorum... :D

- - - Eklendi - - -

Single var zaten... Ek paketiye beraber normal Shadowgun... Ama normal beni pek sarmadı... Sanal zekadan ziyade gerçek oyuncularla kapışmak daha zevkli... Ya da arkadaş ekleyip arkadaşlarla netten kapışmak da çok güzel...

Günümüz oyun dünyası yüzünü F2P (FreeToPlay)'e çevirdi... Oyunlar ücretsiz ama oyun içi envanterler tuzlu... :oke:

anaa yarın bende geliyorum :D

osmanayman

osmanayman

Üye
İndirme hızım max 60kb... Oyun oynarken bazen sıkıntı yaşıyorum ama oynayabiliyorum... :oke:

osmanayman

osmanayman

Üye
İndirip dene istersen... Netin ne kadar kötü olursa olsun, benimki kadar kötü değildir buna emin ol... Tek sekme ile idare ediyoruz... Bir sekme açılmadan diğer bir sekme açamıyorum... Gerisini sen düşün... Şunu da belirteyim oyundan kaynaklı bazı sorunlar da oluyor arada (server sorunu gibi)... Şu an sorun yok... :oke:

byjxsura

Üye
İndirip dene istersen... Netin ne kadar kötü olursa olsun, benimki kadar kötü değildir buna emin ol... Tek sekme ile idare ediyoruz... Bir sekme açılmadan diğer bir sekme açamıyorum... Gerisini sen düşün... Şunu da belirteyim oyundan kaynaklı bazı sorunlar da oluyor arada (server sorunu gibi)... Şu an sorun yok... :oke:

eyvallah, sağolasın. Indireyim kapışırız :)

osmanayman

osmanayman

Üye
İnşallah kardeşim... :oke:

byjxsura

Üye
neden authentication failed deyip duruyor yaa bu

osmanayman

osmanayman

Üye
hangi profil ile oyuna bağlanıyorsun?.. ben facebook ile bağlanıyorum...

byjxsura

Üye
hangi profil ile oyuna bağlanıyorsun?.. ben facebook ile bağlanıyorum...

hesap yarattım onunla kardeşim face ile de denedim olmadi bu aut.un anlamı kimlik doğrulamaymiş bende olmuyor sen nasıl giriyorsun

osmanayman

osmanayman

Üye
Facebook hesabıyla giriyorum... Sorun olmuyor...

Üst Alt