SHADOWGUN: DeadZone v1.1.2 (Muhteşem FPS Oyunu)

Sponsorlu Bağlantılar

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
SHADOWGUN: DeadZone v1.1.2 (Muhteşem FPS Oyunu)
SHADOWGUN: DeadZone v1.1.2

Google Trans.Çev.
"Shadowgun: deadzone gördüğümüz keskin görünümlü atıcılar biridir." - SlideToPlay
"Onlar bir mobil cihazda en iyi multiplayer çekim deneyimi ne olabilir yaptık." - TouchGen
"Eğer mobil oyunlar onların konsol ve PC kuzenleri dönüşüyor kanıt istiyorsanız, o zaman başka Shadowgun daha bak:. Dead Zone" - Pocketgamer.co.uk

Cesaretini kanıtlayın ve arkadaşlarınıza meydan.

Önce mobil cihaz üzerinde hiç görülmemiş kahramanlık multiplayer savaşları yaşayın.

Telefon ve tablet üzerinde harika grafikleri ile konsol kalitesinde çok oyunculu oyun keyfini çıkarın.

Online bağlı 12 kadar oyuncu ile * Deneyim yoğun taktik multiplayer savaş.
* Iki popüler oyun modları arasından seçim yapın - Deathmatch ve Zon Kontrol, çeşitli haritalar ve 10 oynanabilir karakterler
* Bir karakter sıralamasını arttıkça, yeni elemanlar kilidi ve oyun sırasında sunulacak
Böyle sürat ve rulo gibi * Yeni kontrol elemanları oyun içine uygulamaya konmuştur
* Bir geniş çaplı cephanelik yükseltilebilir bütün bunlar Assault Tüfekler, Makineli tüfekler, Plazma Tüfekler, Av tüfekleri, Sniper Tüfekler, Roketatar ve daha birçok sunuyor
Medi Kit, cephane Takımı, Flaş bombası, EMP bombası, Frag Grenade, Sentry Guns ve Maden dahil * Çeşitli ürün
* Gerçek zamanlı arkadaşlarınızla konuşun! Tamamen yeni bir hizmetin keyfini çıkarın - Multiplayer sesli sohbet - özel olarak tasarlanmıştır ve Ericsson tarafından sağlanan.

Bu Sürümdeki Yenilikler
----- Current Update 1.1.2 ----
☣ GamePlay Tweaks:
* Self-inflicted damage by explosions is not reduced anymore
* Explosion range is reduced for Sh*tStorm
☣ Bug Fixing:
* Fixed several crashes during gameplay
* Fixed exploit with roll backwards

[video=youtube;KzbGPWPN5k8]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=KzbGPWPN5k8[/video]

Market Linki
Gereken Android sürümüCihaza göre değişir
Mevcut sürüm1.1.2
APK+SD Boyutu
Yapımcı
Market FiyatıÜcretsiz

+

1.indirdiğiniz apk'yi telefona yükleyin
2."
com.madfingergames.deadzone"Dosyayı SD/Android/Obb Klasörüne kopyalayın
3.Oyunu Çalıştırın

NOT:OYUN ŞUAN MARKET'TE BEDAVA...

deniz123

deniz123

Üye
:tşk:

Tekno_Kaplan

Tekno_Kaplan

Üye
Kardeşim bunun advance için olanı yokmu

Cihan Unlu

Üye
bu oyunu bir şekilde tegra olmayan telefonda çalıştıramazmıyız? başka tegralı oyunları çalıştırmıştım sd + apk ile?

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
bu oyunu bir şekilde tegra olmayan telefonda çalıştıramazmıyız? başka tegralı oyunları çalıştırmıştım sd + apk ile?
aslında var chainfire 3d programı ile çalıştırabilirsin

cliolar

Üye
s3 de chainfire ile cok basarili

Cihan Unlu

Üye
Tlefonu yeni aldım garantili o yüzden root yapmak istemiyorum neyse sağlık olsun :)

FarFara06

FarFara06

Üye
nasıl bi oyun online falan mı

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
bilmiyorum...

cliolar

Üye
oyun online
halflife mantığıyla herkes ötekine sıkıyo

saruman_me

saruman_me

Üye
tegra ya yavaş yavaş kal oyunlar çıkarmaya başladılar..

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
Konu içeriği güncellendi...
Yeni sürüm eklendi,
İyi oyunlar...

crysisci

Üye
Ben Galaxy s2 2.3.6 kullanıyorum olmazmı bende bu 3.0 üstü demişssin?

realnightwolf

Üye
merakımdan soruyorum. mali 400 kullanıyorumda. chainfire ile nasıl becerecez o işi bir anlatımı varmıdır yoksa anlatabilirmisiniz ?

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
merakımdan soruyorum. mali 400 kullanıyorumda. chainfire ile nasıl becerecez o işi bir anlatımı varmıdır yoksa anlatabilirmisiniz ?
arkdaşım konu içeriğine hepsi cihazlara uygun apk yayınladım,indirebilirsiniz...

Üst Alt