Sevgiliye Yazılacak En Güzel 'GÜNAYDIN' Mesajı :)

Konu, 'Hazır Mesajlar' kısmında Love Prince tarafından paylaşıldı. Okunma: 37524 | Cevaplanma: 77

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Sevgiliye Yazılacak En Güzel 'GÜNAYDIN' Mesajı :)

Yazan: Tuncay.erol
  2. Geceleri uzaklara çığlık olur sesim
    Maxicep.com - Sevgiliye Yazılacak En Güzel 'GÜNAYDIN' Mesajı :) denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana özlemim
    bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim
    günaydın benim Her$eyim..

tuttum kardeşim:D barışırsak yengenle ilk bunu yollayacağımm :D

3. Teşekürler....:oke::oke:

4. Teşekürler

5. rica ederim :)

6. TeşekkürLeR Hepsi Güzelmiş Eline SağLıK...

7. rica ederim :)

8. Ohhh (: Sevdiğin Kızı Güne Güzel Bi Şekilde Uyandırmak İçin İdeal (:

9. evet :)

10. Superrrrrr eline saglık

11. teşekkürler.

12. amam msj olsa ne yazar:D ama elıne saglıkk

13. yani :D

14. ben bu tip mesajları bulup yazmakta pek bi beceriksizim arada yazarım burdan :P teşekkürler :)

15. tşkkrler

16. Teşekkürler .:alkis:alkis

Sevgiliye Yazılacak En Güzel 'GÜNAYDIN' Mesajı :) konusuna benzer içerikler

1. en güzel günaydın mesajları ( 5 Mayıs 2010 | Hazır Mesajlar )

Sevdiğin kişiye yapabileceğin en güzel jestlerden biri Günaydın Mesajları'dır.. Onu Mutlu Etmek istiyorsan.. bi mesajı ona çok görme [IMG] ♥ Güne hep senin sesinle.. Uykulara hep senin kokunla başliyim.. Hayatımdan Hiç eksik olma...
  2. Sevgiliye Günaydın Mesajı ( 4 Eylül 2010 | Hazır Mesajlar )

Günaydın kanatsız meleğim benim. Şu merdivenleri çift çıkmamın sebebi sensin aşkım. Dünya ikiye bölünse ve biz iki ayrı düşsek yine koşar senin tarafına gelirim pamuk yüzlüm. Senden aşık olmak için izin istemiyorum sana aşık olduğumu...
  3. Sevgiliye Mesajlar - Sevgiliye En Güzel Mesajlar - En Güzel Sevgili Mesajları ( 9 Şubat 2011 | Hazır Mesajlar )

Nefesin Kadar Yakın Olsamda Ben Sana..Yıldızlar Kadar Uzak Oldun Sen Bana .. Ölen Bendim Gidense Sendin ! ßir ÇıLgın Gibi Şimdi Hayatım..Ne Svgim Kaldı ..Nede Gözyaşlarım ! GözLerimdeki Acıyı Cekme Kanına Ruh’un GüLüsümün HayaLiyLe...
  4. Sevgiliye Günaydın Mesajları | Günaydın Mesajları ( 1 Aralık 2012 | Hazır Mesajlar )

Sevgililer için günaydın mesajları, Sevgililer için günaydın SMS, günaydın SMSleri Haydi kalk uyan, bir gülüş savur etrafına kıskansın seni güneş. Önce kendime Sonra evime Sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda Bana değen ne varsa...
  5. Sevgiliye Yazılacak Güzel Cümleler ( 25 Temmuz 2013 | Hazır Mesajlar )

Sevgiliye Yazılacak Güzel Kısa Cümleler Sevgilinize yazabileceğiniz en güzel cümleler en güzel sözler arasından seçdiğimiz sözler sizlerle.. *Sıkıntı çekecek kadar gücüm, acı çekecek kadar sabrım kalmasa da seni sevecek kadar...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
30 Ağustos 2015 Pazar - 8:52:14