Sevgiliniz / Eşiniz Tarafından Aldatıldığınızda Ne Yaparsınız?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sevgiliniz / Eşiniz Tarafından Aldatıldığınızda Ne Yaparsınız?
Bu sorunun esas cevabını gerçekten aldatıldığınızda verebilirsiniz belki ama ben yine de düşüncelerinizi merak ettim.

Sevgiliniz-eşiniz tarafından,
Aldatıldınızsa, aldatıldığınızda ne yaptınız? / Eğer aldatılsaydınız ne yapardınız?
Gerçekten çok sevdiğiniz, güvendiğiniz, büyük emekler verdiğiniz, tutunduğunuz ilişkinizin diğer yarısı tarafından...

Cynical

Cynical

Üye
Umarım 3 saniyenin altına düşmüşümdür bu sefer. :ehe
Çeker giderim. Üzülmem, kızmam, yakınmam vs. Herhangi bir tepkim olmaz. Içinde biraz empati duygusu varsa o zaten anlar.

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
Bu zaten bana göre değilmiş derim ve çeker giderim.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Bana , bunu yapabilecek bir insanoğlu tanımıyorum..!

Yine de cevap vereyim ; ona çok sevdiğimi , onsuz olamayacağımı , son kez görmek istediğimi vs bunun gibi yalanlar söyleyip , son kez görüştüğümüzde ise , gözlerini kapatmasını isterdim.. Kapattıkdan sonra suratına tükürür giderdim..!

Pure Life

Pure Life

Üye
Birkez aldatıldım hemde en yakın arkadaşımla gözümün önünde.Hiç birşey yapmadım değmez çünkü o insan için ne yaparsan yap.En iyisi sırtını dönüp gitmek bence.Oda hiçlikler içinde boğulup dursun

Salihyet

Salihyet

Üye
Öyle birşey olmaz :oke: :)

Odysseus

Odysseus

Üye
Beni aldatanlar oldu. Onlar için son harcadığım para ise yeni hat çıkarmak için harcadığım para oldu.

Beni aldatan kişi, ben öğrendikten sonra bana asla ulaşamaz. Ona ayrılmak istediğimi bile söylemem. Bunun için bile zamanımı harcamam. Hattımı da kapar giderim...

Ama birisi var ki, kalbimin taa içine yerleştirdim onu. Beni asla aldatmayacağına eminim. Ama aldatırsa da sanırım onu kazanmak için çabalayabilirim.

Penelope

Penelope

Üye
Bende aldatıldım. Ama en büyük hatayı affetmekle yaptım yine olmadı.Sildim gitti. Aldatılmak insana temkinli olmayı öğretiyor. Güvensizlik oldumu bir ilişkide , kalp bir kere kırıldımı kesinlikle tamiri olmuyor. Bence bu yüzden değer vermek ve değerli olduğunuda karşı tarafın hissettirmesi lazım . Böyle birliktelikler sağlam oluyor. Tıpkı bizimki gibi.

Güven olmadığı zaman saygıda olmuyor sevgide.. Kimseyi aldatmadığım gibi senide aldatmam bitanem . Bu yüzden geri dönmem için hiç bir zaman uğraşmayacaksın. :op:

Odysseus

Odysseus

Üye
:op:

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Bu sorunun esas cevabını gerçekten aldatıldığınızda verebilirsiniz belki ama ben yine de düşüncelerinizi merak ettim.

Sevgiliniz-eşiniz tarafından,
Aldatıldınızsa, aldatıldığınızda ne yaptınız? / Eğer aldatılsaydınız ne yapardınız?
Gerçekten çok sevdiğiniz, güvendiğiniz, büyük emekler verdiğiniz, tutunduğunuz ilişkinizin diğer yarısı tarafından...
Abi yoksa aldatıldın mı ??

Pure Life

Pure Life

Üye
Bende aldatıldım. Ama en büyük hatayı affetmekle yaptım yine olmadı.Sildim gitti. Aldatılmak insana temkinli olmayı öğretiyor. Güvensizlik oldumu bir ilişkide , kalp bir kere kırıldımı kesinlikle tamiri olmuyor. Bence bu yüzden değer vermek ve değerli olduğunuda karşı tarafın hissettirmesi lazım . Böyle birliktelikler sağlam oluyor. Tıpkı bizimki gibi.

Güven olmadığı zaman saygıda olmuyor sevgide.. Kimseyi aldatmadığım gibi senide aldatmam bitanem . Bu yüzden geri dönmem için hiç bir zaman uğraşmayacaksın. :op:

ayy yerim sizi ben yaaaa şunların güzelliğine bakın

Calaissien

Üye
Ilk sevgilim tarafından aldatıldım ona çok güveniyordum fakat kendi gözlerimle gördüm aldatıldığımı o an bir kez daha anladım hayatta tek güvenebileceğim insanların ailem olduğunu.Içimde çok büyük intikam duygusu vardı ilk zamanlar onu rezil edecektim buna çok az bir adım kalmıştı fakat son anda vazgeçtim.Bir daha konuşmadım.Aldattığını gördüğümü de söylemedim sadece ayrıldığımızı söyledim.Kısa süreli ilişkilerden nefret ederim gerçekten ama bunu kabullenemezdim.Zaten o ilişkiden sonra da 1 yıl kadar bir ilişkim olmadı şu anda bir ilişkim daha var ve ona gerçekten çok güveniyorum 5 aydır birlikteyiz.O beni aldatırsa (ki buna ihtimal vermiyorum) kızlarla ilişkimi tamamen keserim belki evlenmem bile =).

byomer66

byomer66

Üye
Gidiyorum bütün aşklar yüreğimde...

arslansem

arslansem

Üye
En yakın arkadaşım sevdiğim insanla beraber oldu.Böyle bişey imkansız demeyin.Yüzbin çeşit insan var dünyada.Ki ben iki taraftan da yedim darbeyi.Geriye sadece kalp kırıkları kalıyor...
Beddua etmeyi sevmem.Ama ben ikisi içinde beddua etmiştim.Allah a şükür ki ettiğim bedduaların tuttuğunu gözlerimle gördüm.O zaman içimi öyle bi mutluluk kapladı ki sormayın :)
Aldatanlara,oyun oynayanlara,sevginin değerini kıymetini bilmeyenlere Rabbim en güzel cezayı verir,veriyor...

fodder

fodder

Üye
aldatılmak bir kız arkadaşım vardı beni benden başka 3 kızla aldattı hiç koymadı bana ama 32. aya girdiğimiz bir kız arkadaşım var o yapmaz bundan önce ayrılıyım dedimde vuracaktı beni tüfek doğrulttu ben memnun....:D

ouSahin

ouSahin

Üye
bilmiyorum ama kaldıramam aldatılmayı... o yüzden karşıma çıkmamaya gayret göstersin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt