Sevgilime 999 adet gül ile evlenme teklif etmek mantikli mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muhammed165

Üye
    Konu Sahibi
Sevgilime 999 adet gül ile evlenme teklif etmek mantikli mi?
Merhaba Maxicep Ailesi

Öncelikle forumda yen m. Bu tarz konuların bu forumda iyi değerlendiğini ve mantıklı sonuçlar çıktığını söylediler. Bende 4.5 yıllık ilişkimi evlenme teklifi ile devam ettirmek istiyorum. Sevgilim biraz çocuk ruhlu ve süprizlere bayılan biri.. Değişik güzel şeylere çocuk gibi çok sevinir..

Bende şans eseri çiçek sitelerinde gezerken bir arkadaşın (bu forumda) sevgilisine 999 adet gül gönderdiğini gördüm. Yorumlara ve konuya baktım çok memnun kalmışlar.. Bende bu sevgililer gününde sevgilime 999 adet gül buketi ve bi tek taş almak istiyorum. Maddi durumum iyi ve sevgilim için değer.. Sizce neler yapılabilir? Daha farklı şeyler yapılabilir mi? Bu hediye sizce iyi mi?

Merak edenler gül buketini alıcağım sitenin linki:

Herkese teşekkürler arkadaşlar.. (Konu Ciddi Yorumlarda Ciddi ursa Sevinirim )

muxo

muxo

Üye
çok sıradan. Geçen senelerde izlediğim bir dizi ve filmde aynı olay vardı. Adam sevdiğine 999 gül alıyordu. Heralda bu sitede ordan esinlenerek böyle bir şey yaptı. Hiç Orjinal bir fikir değil.
ayrıca linkini verdiğin siteyi kesinlikle önermem. paran güme gitmesin. dolandırılmanı istemem . Yani anlayacağın güvenilir bir site değil . Şikayetvar gibi şikayet sitelerinde epey kabarık bir durumu var. Yazık o paraya. 4 yıllık bir ilişkinin mutlu bir aşaması için hem dolandırılmamanı hem de daha orjinal fikirler içinde olmanı öneririm

• Beğen
Tepkiler: Dede
Enes

Enes

Üye
2 bin lira gibi bi tutar söz konusu ha beğenir mi karşı taraf beğenir. ama 2 bin liraya çok daha orjinal fikirler oluşabilir bi evlilik teklifi için küçük bi tutar değil

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
Konu donanımhaber'den çalıntı yapılmış..

Astrosman

Astrosman

Üye
Dh'da ki de sen misin?

MrExpert

MrExpert

Üye
Evlenmeden önce iflas bayrağını çekersin :hmmm

fk555897

fk555897

Üye
Bence sevgilini bir yere yemek yemeye götür direk teklif et. Ama lüks bir yer olsun.

TheMadness

TheMadness

Üye
1999 tlye yazık bence onun yerine başka bir şey yap.

Heroata

Heroata

Üye
ya 999 tane gulu o kadar para verip demet yaptrcgna 900 tane gulu bi restorAni kapattirip oranin ustundeki depoya koydur. teklif ederken yagdir .p klasik ama gzl bence .d

zombaka

zombaka

Üye
Şöyle yap gel benimle evlen ulan yoksa döverim 100de100 masrafsız

MrTech

MrTech

Üye
kcsoft

kcsoft

Üye
o paraya abi en iyisinden bi yüzük al yemeğe götür süpriz yapip teklif edrsin yani güller iyi fikir değil

muhammed165

Üye
    Konu Sahibi
çok sıradan. Geçen senelerde izlediğim bir dizi ve filmde aynı olay vardı. Adam sevdiğine 999 gül alıyordu. Heralda bu sitede ordan esinlenerek böyle bir şey yaptı. Hiç Orjinal bir fikir değil.
ayrıca linkini verdiğin siteyi kesinlikle önermem. paran güme gitmesin. dolandırılmanı istemem . Yani anlayacağın güvenilir bir site değil . Şikayetvar gibi şikayet sitelerinde epey kabarık bir durumu var. Yazık o paraya. 4 yıllık bir ilişkinin mutlu bir aşaması için hem dolandırılmamanı hem de daha orjinal fikirler içinde olmanı öneririm

Nasıl anlamadım? Link verirmisiniz acaba...

Farklı fikirlere açığım. Sinemaya gidip film başlamadan reklam kısmına ben çıkıp BENIMLE EVLENIR MISIN gibi bir video yapmaya karar kıldım şuan

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
999 tanesi en az bir tlden 999 tl eder :)

• Beğen
Tepkiler: ozakin70
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
gereksiz :hmmm

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
800 tane al nolacak sayacak değil ya :D ayrıca neden 999 bi anlamı olmalı bence en mantıklısı 300 liraya boğaz köprüsüne ışık tutan lazerler var 100 lirayada bi yat kiralarsın günlük gece gezerken boğaza tutturursun lazeri kocaman parlar bir de havai fişek elinde yüzük diz çökersin tamamdır :)

Jomolocco

Jomolocco

Üye
dh den olsa ne olacak bilmiyor muyuz saniyorsun her gun ordasin :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt