Sevdiğim Kıza Ondan hoşlandığımı söyledim (Yardım Lütfen)

Sponsorlu Bağlantılar

mrzstyl

mrzstyl

Üye
    Konu Sahibi
Sevdiğim Kıza Ondan hoşlandığımı söyledim (Yardım Lütfen)
---

Son düzenleme:

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Arkadaşı falan varsa ona danış unutma ki her kapıyı doğru çalmayı bilirsen kapılar açılır . Baktın hiç niyeti yok uğraşma . Bügün batarsa güneş yarın yeniden doğar.

• Beğen
Tepkiler: mrzstyl
BhaYzc

BhaYzc

Üye
saçma gelebilir ama test edilip oynaylandı tenha bi köşede dudağına yapış bi tokat yiyeceksin fakat sonra olmazsa zorlamanın mantığı yok fakat kızda değişiklik varsa o senindir :)

• Beğen
mrzstyl

mrzstyl

Üye
    Konu Sahibi
saçma gelebilir ama test edilip oynaylandı tenha bi köşede dudağına yapış bi tokat yiyeceksin fakat sonra olmazsa zorlamanın mantığı yok fakat kızda değişiklik varsa o senindir :)
-----

Son düzenleme:
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bu Kadarda Rahat Olmayın Ne Bu Deneme Tahtasımıda Tenha Yerdeymiş :ah
Dostum Öncelikle Bana Sorarsan Şaşırdığı İçin Öyle Yapmıştır yada Düşünmüştür Arada geçen Zaman Sayesinde Oda Senin Gibi Çevresindekilere Anlatmiştir Bu Kızlardaki İnat ah ah Seni Süründürmek İstemiştir Şimdide Düşünmüştür Belki Olumlu Düşünüyordur Hakkında Mesaja Neden Cevap Vermedi Sorusuna Cevap Bulmalısın Zamanı Yoktur TLsi YOktur Ne Bileyim Çeşitli Şeyler Olabilir Eğer Hala Daha Üstüne Düştüğün Halde Pas Vermiyorsa Çokta Zorlamanın Alemi Yok Üzülen Sen Olursun.Başka Kızmı YOk Sorusunu Kendine SOrmanı vede Adımlarını Düzgünce Akıllıca Atmalısın Karşıdakınıde Kendinden Aşa Sanma Onu Zeki Birisi Gibi Düşün Ne Bileyim Birz Kıskan Onu Facede Naptığına Bak Söyle Yapma Böyle Yapma Gibi Şeyler İle Onunla Zaman Geçirebilirsin Seni Tanıdıkça Belki Aranız İyi Olur Tabi Olmama İhtimalide Var.

• Beğen
JustWatch34

JustWatch34

Üye
Şaşırmış ve Düşünmüş Sonra yine normalleşmiş ozaman Git çıkma teklifi et

• Beğen
JustWatch34

JustWatch34

Üye
Hiç belli olmaz ozaman bü bakkarsın tokat yemişsin :)

hançer

hançer

Üye
kızın olay karşısında ''fark ettim'' gibi kendin emin bir kelime kullanması kendini senden üst görmesi, yine yazdığın mesaja karşılık vermemesi,senden hiç o sözleri duymamış gibi devam etmesi
bence biraz dikkatli ve mantıklı adımlar at. ''kızın gözünde ne olduğun önemli'' senin onu ne gördüğün kadar.

• Beğen
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Git başka kızlarla takıl yakın ol da bak nasıl kıskanıp peşine düşecek.

• Beğen
Joker.

Joker.

Üye
Yedeğe almış seni.

• Beğen