Sevdiğim kız başkasından hoşlanıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

MetQ7

MetQ7

Üye
    Konu Sahibi
Sevdiğim kız başkasından hoşlanıyor.
Çalıştığım iş yerinde sevdiğim bir kız var çok iyi arkadaşız. Ama bu kızında sevdiği değilde hoşlandığı biri var. Gerçi çocuk bunu sallamıyor bunu. Halbuki güzelde bi kız. Tabi bunu sallamayınca daha da üzerne gidiyor kız. Ben de haliyle kıza açılamıyorum. Açılsam zaten bu durumdan dolayı negatif bir cevap verecek.Kaç gündür yemekten, uykudan kesildim. Unut onu falan demeyin. Çünkü kolay olmuyor.

Bülent872

Bülent872

Üye
Fırsat kolla en uygun zamanda kendi duygularından bahset tabiki bundan önce kızın gözünde iyi görünüyor olman lazım akıllıca davranarak kazanacağını düşünüyorum

MetQ7

MetQ7

Üye
    Konu Sahibi
Fırsat kolla en uygun zamanda kendi duygularından bahset tabiki bundan önce kızın gözünde iyi görünüyor olman lazım akıllıca davranarak kazanacağını düşünüyorum

keşke dediğin gibi olsa ama olumsuz cevap alırım açılsam

Bülent872

Bülent872

Üye
Onun ihtiyacı olan bişi yap onun haberi olmadan böylelikle büyük hata yapmadığın sürece sana karşı bi sempatisi olur sonra gerisi gelir zaten

MetQ7

MetQ7

Üye
    Konu Sahibi
Onun ihtiyacı olan bişi yap onun haberi olmadan böylelikle büyük hata yapmadığın sürece sana karşı bi sempatisi olur sonra gerisi gelir zaten

Onun ihtiyacı olan bişey yap derken hediye falan al diyosun? Yanlış anladıysam kusura bakma aşk adamı aptallaştırıyor :/

Bülent872

Bülent872

Üye
Mesela örnek olarak bi eğitim yerindeyim zor bi sınav yazılı soruları çalmıştık hocamız sorular değişti demişti biz yalan yaptı kısaca bendede kağıtlar var neyse sınav başlayacak kız laf attı sorular değişti mi falan yok dedim hiç bakmadım Vs Vs sınavdayız 22 soru verdim çıkıştada gittim bende kağıtlar var diyerek iyice muhabbeti kurdum ihtiyacı vardı ve ben yardım ettim buna benzer şey akla pek gelmiyor ama kişiyi sağlam bi konuma alıyor

MetQ7

MetQ7

Üye
    Konu Sahibi
Mesela örnek olarak bi eğitim yerindeyim zor bi sınav yazılı soruları çalmıştık hocamız sorular değişti demişti biz yalan yaptı kısaca bendede kağıtlar var neyse sınav başlayacak kız laf attı sorular değişti mi falan yok dedim hiç bakmadım Vs Vs sınavdayız 22 soru verdim çıkıştada gittim bende kağıtlar var diyerek iyice muhabbeti kurdum ihtiyacı vardı ve ben yardım ettim buna benzer şey akla pek gelmiyor ama kişiyi sağlam bi konuma alıyor

Senin yaptığın baya büyük bişeymiş ama benim böyle bi şansım yok malesef. Acaba kızı arkadaşlrıma kaçırtıp ellerinden mi kurtarsam .)

Bülent872

Bülent872

Üye
Günümüzde cesur olan kazanmıyo kardeşim dediğim gibi yap unut denicem çevrendeki kişilerden de yardım istesen iyi olur

zombaka

zombaka

Üye
Sende o nu umursama

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
İş umursayıp umursamamakta değil ki, ilgisini çekecek şeyleri hoşuna giden şeyleri çok göze sokmadan hafiften yapıp ortak noktanızmış gibi gösterirsen hafiften ilgiyi alırsın kendine. Bu arada kevin from work dizisini izlemeni tavsiye ederim. Tam anlamıyla seni anlatıyor

MetQ7

MetQ7

Üye
    Konu Sahibi
Sende o nu umursama

Nereye kadar umursamıcam ki. Sonuçta hergün konuşuyoruz, yemeğe çıkıyoruz ama pat diye birden umursamamaya başlıyorum. Sıkıntı gibi.

İş umursayıp umursamamakta değil ki, ilgisini çekecek şeyleri hoşuna giden şeyleri çok göze sokmadan hafiften yapıp ortak noktanızmış gibi gösterirsen hafiften ilgiyi alırsın kendine. Bu arada kevin from work dizisini izlemeni tavsiye ederim. Tam anlamıyla seni anlatıyor

Diğer eleman hiçbişey yapmadan ilgiyi toplaması çok can sıkıcı bir durum. Ama yinede dediklerini uygulamaya çalışıcam. Diziyide araştırayım bi

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr
salock

salock

Üye
kızın hoşlandığı elemanla iş birliği yap hocam, zaten kızdan hoşlanmıyomuş. Kendisini kızdan iyice soğutsun sonra belki sana şans doğar.

MetQ7

MetQ7

Üye
    Konu Sahibi
kızın hoşlandığı elemanla iş birliği yap hocam, zaten kızdan hoşlanmıyomuş. Kendisini kızdan iyice soğutsun sonra belki sana şans doğar.

Gerek yok böyle birşeye bence olacaksa doğal olsun. Ya da ben salaklığımdan dolayı böyle düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr
ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Kesinlikle gerek yok. Dedigim gibi ortak noktalari bulmaya calis, onemsedigini belli et ama ustune cok gitme

baby_face_

baby_face_

Üye
Aklı sende değilse hiç zorlayıp zamanını harcama :-)

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Önemsediğmi belli etmekten ziyade baya baya konuşmayı düşünüyorum. Bilmesini istiyorum nedense onu sevdiğimi.

Zamandan bol bişeyim yok şu aralar
Bilmesini istiyorsun ama kendini sorgulayacaktir sonra olmaz filan diyecektir ama ortak noktalari bulkursun en azindan kendini sorguladiginda pozitif noktalari olur

MetQ7

MetQ7

Üye
    Konu Sahibi
Bilmesini istiyorsun ama kendini sorgulayacaktir sonra olmaz filan diyecektir ama ortak noktalari bulkursun en azindan kendini sorguladiginda pozitif noktalari olur

Ben senin demek istediğini anladım ama zaten ona bi teklifte bulunmayacağım. Bunu onada söylicem zaten. Sadece bilmesini istiyorum. Her ne kadar soğukkanlı olsamda bu konularda içime atamıyorum.

ceyhuncu

Üye
Yaş kaç senin kızın yaşı kaç.

Üst Alt