ses yukseltme

Sponsorlu Bağlantılar

blackrrr

Üye
    Konu Sahibi
ses yukseltme
:bilmem:w710i nin sesini nasıl yukseltebilirim :sn:

• Beğen
Tepkiler: nınnn ve sabanakgün67

Ozan

Ozan

Admin
Bilgidim kadarı ile böyle birşey yok.

Zaten bu ses yükseltme furyası nerden çıktı anlamıyorum :) Bi samsung da çıktı herkes telefonumun acaba ses yükseltme kodu varmı diye araştırmaya basladı halbuki eğer öyle bi durum varsa zaten telefon üreticileri fabrika cıkısında yüksek tutar demekki sistem yada speaker kaldırmıyorki öyle yapmıyor zaten samsung da arttıran yarı çogunlugun speaker ında bir süre sonra sorun çıkıyor.

fb1907

Üye
ben sana sunu söyliyim kardeş al bitane mps-60 hoparlör fıstık gibi kullan hava at dehşet güzel bişey ben aldım piyasa değeri 60-65 ytl falan almanı tavsiye ederim bassları harika mükemmel ses veriyor:)

manyak_adam

manyak_adam

Üye
valla dost sunu soyleyım w810 sony marka tele ses yukseltme olayını yaptım hatta daha neler yaptım ama ses duzeyı gercekten dehset oldu vede sorun yasamadım bunun uzerine bır kac ardasım w810 aldı ve onlarada yaptım kameraları 4x zoomdam 16x cıktı 93 adet sonylerde olmayan flash menu ve daha neler w 810 a yapılmayacak sey he bırde k750 w800 cevırdım oda manyak oldu ama n71 aldım sımdı de onla ugrasıyom bakam buna neler yapacagım bıraz uzun oldu ama azıyla yetınme yollar yurudukce bıter

pskolojik maynağ

pskolojik maynağ

Üye
valla dost sunu soyleyım w810 sony marka tele ses yukseltme olayını yaptım hatta daha neler yaptım ama ses duzeyı gercekten dehset oldu vede sorun yasamadım bunun uzerine bır kac ardasım w810 aldı ve onlarada yaptım kameraları 4x zoomdam 16x cıktı 93 adet sonylerde olmayan flash menu ve daha neler w 810 a yapılmayacak sey he bırde k750 w800 cevırdım oda manyak oldu ama n71 aldım sımdı de onla ugrasıyom bakam buna neler yapacagım bıraz uzun oldu ama azıyla yetınme yollar yurudukce bıter

ne bu program mı biraz bilgi ver
zaten son sesi açınca bozulmaya başlıyor
dahada açılırsa hoparlörde sorun yaşanır

dreamboys69

dreamboys69

Üye
ya bence böyle prolar sorun yaratabilir...

burakyuksel55

Üye
Super

danger03

danger03

Üye
bence hiç deneme hoparlör bozulur

hackerserkan

hackerserkan

Üye
katılıyorum üstatat ses yükseltme prg ramı yok sadece mp3 lerin sesini yükseltim tel atabiliyosun

k1Nq

k1Nq

Üye
Beyler P990i ses yükseltme yokmu yaaa hoparlörün bozulma imkanı yok çünkü zaten az ses gelio en azından normal olsa bide ekolayzır manuel programı varmış bi bilginiz varmı??

danger03

danger03

Üye
o telefonu üreten mühendisler bişe biliyorduki sesi az çıkıyor bi hata olsa diğer yazılımlarda o sorun giderilirdi benim fikrime göre

youngprogrammer

Üye
acoustic driver ların değişmesiyle oluyor bende w810 var yaptım çok büyük fark var:D internette biraz araştırırsan anlatım var şimdi link vermiim reklam yapmış olmiim:P

Qutalp

Üye
ses yükseltme die bişey var sony ericsson larda gizli menüde testlerde höpörler sesi yarım gözüküo...Sony Ericsson gizli menü SAĞ-*-SOL-SOL-*-SOL-* k ve w serilerinde çalışıo.....

fatihkurt

Üye
bende w700 i var ona bi bok olmuyo
:D demi ses felan yükselmiyo bana kalsa tel den 7+1 ses çıkmasını isterim yüksek sesle müzik hayatım sanki :P:P:P

youngprogrammer

Üye
ya ne gizli menüsü yarı gözükmesi onunla alakası yok:D ses yükseltmenin mantıı şu bilgisayarda da öle donanımlar tek başına çalışamaz donanımları yöneten driver dediimiz programlar var işte bu programı değiştiriyosun donanım yani burda ses kartı oluyo o programa göre çalışıyo

hacked_bysamet

hacked_bysamet

Üye
k 750i ses nasıl yükseltilirse aynı oluyor sen sadece yükseltmen için eko ayrlarina girip hepsini yukarı çek teli aç kapa gör sesi

samuel2008

Üye
ses yükseltme die bişey var sony ericsson larda gizli menüde testlerde höpörler sesi yarım gözüküo...Sony Ericsson gizli menü SAĞ-*-SOL-SOL-*-SOL-* k ve w serilerinde çalışıo.....

bendede aynı olay var sesı yukseltiyorum ama cıkıp tekrar gırınce eskı halıne gelıyor bır fark olmuyor bununla ılgılı bir şey bılen arkadaslarımız varsa yardımcı olabılırmısınız lütfen :huhu:

--------------- Ekleme ---------------

bu programı nereden bulabılırız yardımcı olabılırmısın acaba lütfenn:bilmem: sımdıden tsk ederim kardesım cevaplarsan ayrıca tsk ederım:sukur:

staLky

Üye
saolun ty:D

prensess

prensess

Üye
ewt aynı dediğinizi bende yaptım gizli menüden çıkınca tekrar eski haline dönüyor ne yapmamız gerek şimdiden teşekkür ederim...

islam61

Üye
Burda Arıcana Google De Yaz Derım

--------------- Ekleme ---------------

sen en iyi sı google ye yaz

Üst Alt