ses sisteminden ses aşırı az derecede çıkıyor

Sponsorlu Bağlantılar

goldenheros

goldenheros

Üye
    Konu Sahibi
ses sisteminden ses aşırı az derecede çıkıyor
arkadaslar benim pc acer 5600 ben MORRO200 adında 1+1 ses sistemi aldım ama sen asırı derecede az cıkıyo n yapmaliyim yardim edinn:allalla::allalla::allalla::bilmm:bilmm:allal la::allalla::angry::allalla::allalla:

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Hoparlörden olacağını zannetmiyorum,yeniymiş
Bilgisayarınızın ses ayarlarından olabilir ses kartınızın programından veya windows ses ayarlarınıza bir bakın derim kısık olabilir

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Büyük ihtimalle ses ayarlarınızdan kaynaklı bir problem. Ayrıca işletim sistemi olarak ne kullanıyorsunuz ?

PARNER

PARNER

Üye
ah be kardeşim nıye aldınkı almasaydın keşke sorsaydın ya madem aldın onu koycan kenarıya sana bır marka soyleyeyım bende masa ustunde kullandıgım mıcrolab dıye marka ses sıstemı gayet ıyı canavar gıbı ses cıkıyo onu sor bakalım varmı laptopu ıcın dıye tmmmı kardeşim

goldenheros

goldenheros

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar sorun bilgisayarın hoperlöre yeteri enerjiyi vermemesiymis onun için aldıgım yerden degiştirdim yenisi hem fişe hemde mikrofon yerine takılıyo ma eskisi usb ve mikrofona baglanıyodu ama artık fişten gelen enerji yetiyor yorumlarınız için tşk bölüm yöneticisi konu kilit pls.

metyy

Üye
yha arkadaşlar bnde de buna benzer bir sorun var yha bi yardımcı olsanız bnde creative 5+1 var ama pc sadece subwoofer ve 2 twitr kaldırıo ses sistemini alalı 2 seneyi geçti neredeyse 2 ay önceye kadar sesi yarısına kadar açdımda odada duramıodum şimdi son ses açıorum sesi sanki sonuna kadar deilde % 20 sini açmışım gibi ses geliyor.Windows xp kullanıyorum windowstanda ses açtım driverden de ses ayarladım ama yine aynı sadece %5 lik bi ses artışı oldu bi yardım etseniz..
LÜTFEN YARDIM :s:s

Strongcold

Üye
Selam kardeşlerim 6600 telefonu kullanıyorum 2. el satın aldım tel sağlam yalnız tek sorun ses sisteminde bir arıza var sesi mp3 dinlerken yükselttiğimde hoparlör müziğin sesini bozuk çıkartıyor.Sesini 2 -3 kademe kıstığımda gzl çıkıyor bu konuda yardımcı olurmusunuz.Özellikle yanıtlarınızı pm yani özel cwplada yollarsanız o kadar aktif siteki bulamayabilirim korkusunu yaşıyorum. :D İlgililere şimdiden teşekkür ederim.

goldenheros

goldenheros

Üye
    Konu Sahibi
Selam kardeşlerim 6600 telefonu kullanıyorum 2. el satın aldım tel sağlam yalnız tek sorun ses sisteminde bir arıza var sesi mp3 dinlerken yükselttiğimde hoparlör müziğin sesini bozuk çıkartıyor.Sesini 2 -3 kademe kıstığımda gzl çıkıyor bu konuda yardımcı olurmusunuz.Özellikle yanıtlarınızı pm yani özel cwplada yollarsanız o kadar aktif siteki bulamayabilirim korkusunu yaşıyorum. :D İlgililere şimdiden teşekkür ederim.

hoparlörün patlamış kardes ondan kaynaklanıyo:pro:

--------------- Ekleme ---------------

yha arkadaşlar bnde de buna benzer bir sorun var yha bi yardımcı olsanız bnde creative 5+1 var ama pc sadece subwoofer ve 2 twitr kaldırıo ses sistemini alalı 2 seneyi geçti neredeyse 2 ay önceye kadar sesi yarısına kadar açdımda odada duramıodum şimdi son ses açıorum sesi sanki sonuna kadar deilde % 20 sini açmışım gibi ses geliyor.Windows xp kullanıyorum windowstanda ses açtım driverden de ses ayarladım ama yine aynı sadece %5 lik bi ses artışı oldu bi yardım etseniz..
LÜTFEN YARDIM :s:s

ses sistemin bozulmustur ondan kaynaklanıyo baska bir ses sisemi dene:pro:

Üst Alt