Ses Düzeyi Simgesi Gözükmüyor / (kapalı-açık kısıma tıklanmıyor)

Konu, 'PC-Yazılım Destek' kısmında mc.a tarafından paylaşıldı. Okunma: 3521 | Cevaplanma: 13

1. Ses Düzeyi Simgesi Gözükmüyor / (kapalı-açık kısıma tıklanmıyor)

Arkadaşlar bilgisayar da görev çubuğunda sağ altta saat-tarih falan olan yerde bildigimiz gibi ses simgesi çıkıyordu...
    Sebebini bilmediğim sebepten dolayı görünmez oldu ve açmak istediğimde de açık/kapalı kısıma tıklayamıyorum (resimde göreceginiz üzere) .. Bazı ayarlar sistem yöneticiniz tarafından yönetilir diyor.. Fakat pc de tek bir hesap var...

NOT: LÜTFEN = Denetim masası-ses ayarları - görev cubugunda göster demeyin zaten o seçili olduğu halde gözükmüyor...
    NOT 2: Ses kartım güncel.... Kaldırıp tekrar yükledim...

< Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: mc.a
  2. bilgisayarım yantuş özelikler görev yöneticisi ordan ses kartını sil driveri tekrar yükle düzelir

3. Conexant SmartAuido HD ve İntel(R) Ekran için Ses

adlı 2 tane var hangisini kaldırıcam ?

- - - Eklendi - - -

Denedim dostum 2 sinide silip tekrar yükledim (en güncel driverlarını) ama nafile... :S hala resimdeki gibi :vur

4. god mode klasörundeki ayarları kontrol e

5. Nasıl olacağını da söyleseymişsin iyiymiş be kardeş :ehe

6. Masa üstünde Sağ tuşu tıklayarak " Yeni Klasör " Açıyoruz.

ve Aşağıdaki kodu klasörün ismi olarak yapıştırıyoruz.

Karşınıza Çıkacak Panele inanamayacaksınız..

Bir çok özelliğe aynı anda ulaşabilmeniz mümkün. Ve bir çok şeyi basit bir şekilde yönetebileceksiniz.

Kod : GodMode.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C}

İyi Çalışmalar.

alıntıdır

Bi de xp de hizmetler mi,yönetimsel araçlar mi ne oraya girip bir çok ayar yapabiliyorduk.win7,8 de hiç kullanmadım

7. Deniyorum simdi sonucu yazarim :oke:

EKLEME:

Denedim resimde gösterdiğim yere tıklıyorum fakat ilk mesajdaki görselde görülen yer çıkıyor ve yine aynı... kapalı/acık yerine tıklanmıyor :(

< Resmi açmak için tıklayın >

8. formatla kurtul ya bosver

9. harici harddisk im yok çok dosya var önemli atamıyorum.....

- - - Eklendi - - -

dostum yine olmadı verdiğin yerdeki herşeyi denedim her çözümü yine nafile :S :vur

10. çalıştır'a gpedit.msc yaz.ayarları kontrol et.

11. Bi sikintisi yok onlarinda :s
    Kontrol ettim ama :(

12. Kac gun oldu sorun devam hala bi bilen cikmadi mi ki :(

13. srs audio sandbox fulll olanı bul yükle

mc.a bunu beğendi.
  14. sorunun çözümünü arıyorum...
    yinede teşekkürler bilgi için deneyeceğim program güzele benziyor :oke:

Ses Düzeyi Simgesi Gözükmüyor / (kapalı-açık kısıma tıklanmıyor) konusuna benzer içerikler

1. samsung d900i'nin ses düzeyi ( 18 Ağustos 2008 | Samsung )

selam arkadaslar benim bir sorum var yanitlarsaniz cok sevinirim samsung d900i nin sesini nasil daha yükesete bilirim en son seviveyesinden daha fazla :bilmem:
  2. Kapalı Tohumlular - Açık Tohumlular ( 18 Nisan 2010 | İlköğretim ve Liseler )

Açık tohumlularda(Gymnospermler) tohum taslakları ve tohum taslaklarından meydana gelen tohumlar megasporofiller üzerinde açıkta bulunur. Onun için bunlara açık tohumlular adı verilir. Angiospermlerde ise tohum taslakları ve bu taslaklardan...
  3. bilgisayarın ses simgesi kayboldu ( 19 Ocak 2012 | Windows İşletim Sistemi Teknik Yardım - Destek )

Merhaba arkadaşlar, bilgisayarın ses simgesi olması gerektiği yerde sağ alt köşede yok. Başlat simgesinin üzerine gelip sağ tıkladım ve Özelliklerden - Özelleştir yaptım ve düzelttim ama gene olmadı. Düzelttiğim yer:...
  4. TABLET kapalı/açık ( 7 Mayıs 2013 | Diğer Tabletler )

Tableti gece veya kullanmadıgınızda kapalımı tutuyorsunuz açıkmı ? öneri ve fikirlerinizi bekliyorum.
Yüklüyor...
31 Temmuz 2015 Cuma - 10:24:43