ses cızırtılı gigiyor

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında alibey23 tarafından paylaşıldı. Okunma: 1566 | Cevaplanma: 5

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ses cızırtılı gigiyor

arakadaslar samsung monte aldım konusma yaparken karşı tarafa sesım cızırtılı gıyorr yanı bır radyonun yanda gibi yardım edermısınızz bılen arkadaslar

Yazan: alibey23
  2. mikrofonunda sorun olabilir

3. ben vodafone kullanıyorum türkcell hat taktımda bı sorun yok ama

4. o zaman vodafone müşteri servisiyle bir görüş

5. görüştüm hattını yenıle dedıler yenıledım yınede olmadı

6. frekans uyumsuzluğu felan olabilir. bi daha sor bence.

ses cızırtılı gigiyor konusuna benzer içerikler

1. ses cızırtılı geliyor

internette film ya da video izlerken tam ekran modunda sesler cızırtılı geliyor hoparlörden fakat kendi pcme yükledigim filmeleri izlerken tam ekran modunda süper izleyebiliyorum normal bir şekilde izliyorum bunun nedeni nedir yardımcı olursanız...
  2. Wt3 Ses Sorunu HATA SESİ VE MÜZİKLER CIZIRTILI ÇALIYOR

1 HAFTA ÖNCE ALDIGIM WT3 ÜMÜN HATA SESLERİ VE KİLİT KAPANMA SESLERİ COK DEĞİŞİK ÇIKMAYA BAŞLADI CIZIRTILI CIKIYOR SERVİSE GÖNDERMELİMİYİM YARDIMCI OLABİLCEK ARKADAŞLARI BEKLİYORUM :hmmm
  3. N8 video çekiminde ses aşırı cızırtılı!

Merhaba arkadaşlar, bugün moralimi bozan bir olayla karşılaştım video çekimine girdim hiç bir sorun olmadan videoyu tamamladım. Videoyu izlemek için açtım öyle bir ses geliyor ki eskiden normal antenle yayın alırken tvde karıncalı kanallarda...
  4. Concord İ99 Ses cızırtılı

Selam arakadaşlar.Çin malı concord İ99 telefonu yeni aldım geldiğinde arama yaparken ve konuşurken parazit yani cızırtı yapıyordu servise gönderdim yapılmış geldi.Her ne kadar çin malıda olsa telefon özellik ve kasa yapısı aynı zamanda müzik...
  5. telefonumun konuşma hopörlöründen ses cızırtılı geliyor yardım...

nokia 603 kulanıcısıyım telfonda konuşma yaparken karsı taraftan ses cızırtılı geliyor yagmur damlasından olabirmi? Çnku daha öncede olmuştu düzeldı kendilğinden garantiye yollamak istemiyorum yardım lütfen.. :((
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Temmuz 2015 Cumartesi - 21:58:58