Öneri Servisde telefon değişimi nasıl gerçekleşiyor ( LG G4 )

Sponsorlu Bağlantılar

wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
Servisde telefon değişimi nasıl gerçekleşiyor ( LG G4 )
Arkadaşlar ilk g3 32 gb olan cihazım bozuldu garantiye yollandığından itibaren 2 ay oldu ama ben 23.07.2016 da iade alıp farkı ödeyip geri G4 aldım telefon elime 28 sine ulaştı ve kutuyu açtım iç ekranin sol tarafı full lekeliydi direk aldığım gibi servise götürdüm şimdi bi haftadır geçen perşembe den beri değişim onayı bekliyor ve bildiğim kadarıyla bu önümüzde ki hafta lg ye bi parti cihaz gelecekmiş acaba bu gelen cihazdan bana da yollarlar mi yani kore den filan cihaz isterken fazladan mi istiyorlar yoksa o istenen gün kaç tane değişim bekleyen cihaz varsa o kadar mi istiyorlar ? Benim korkum daha cihazın değişim onayı onaylanmadan telefonlar gelip dağıtılıp bana kalmaması sizce öyle bi şey olur mu ? Eğer olursa en az 1 ay daha beklemek zorunda kalacam tekrar 2 aydır g3 den beri bekliyorum zaten sıfır g4 aldım o bile bozuk çıktı bi yardımcı olur musunuz ne yaparım bi öneriniz varmı

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Belli olmaz
Beklemekten başka çare yok.

wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
bekle bekle de hocam da nereye kadar sürecek bu bekleyiş 2 aydan fazladır bekliyorum

MaxipmaN

Üye
bu lgden de cacık olmaz harbiden. kalite problemi var bir kere.

wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
hemde nasıl cihazı hoş güzel ama eğer değişime giderse sıkıntı

karayel90

karayel90

Üye
Hocam servisten servise fark ediyor önceden vintek vardı işini çok iyi yapıyordu.Şimdi orayı başka biri almış vintekte çalışanlar yeni bir yer açmış yanlız adını bilmiyorum keşke oraya gönderseydin.
Ekranda sol kısımda çizgi halinde ölü piksel oluşması nedeniyle G2'yi göndermiştim Burdur'un ilçesinden adamlar 7 günde göndermişlerdi ücretde talep etmemişlerdi

wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
Hocam servisten servise fark ediyor önceden vintek vardı işini çok iyi yapıyordu.Şimdi orayı başka biri almış vintekte çalışanlar yeni bir yer açmış yanlız adını bilmiyorum keşke oraya gönderseydin.
Ekranda sol kısımda çizgi halinde ölü piksel oluşması nedeniyle G2'yi göndermiştim Burdur'un ilçesinden adamlar 7 günde göndermişlerdi ücretde talep etmemişlerdi
Hocam direk malatya da ki servise verdim adamlar aynı gün aynı dk benim yanımda direk değişim raporu düzenleyip değişime sundular ama LG sıkıntı yapıyor 8 gün oldu hallen değişim onayında daha onaylamadı bi stoklarında G4 yok önümüzde ki hafta içi gelecekmis stok ama bana sıra gelmeden dağıtıp bitirirler diye korkuyorum 2 ayda bu telefon için beklemeyeyim

Buğra

Buğra

Admin
çok bilgim yok ama geçen gün bir tanıdığımın anakartı yandı g4 ve garanti g5 ile fark almadan kafa kafaya değişim yapacağını cihazın 0 olarak koreden geleceğini söylemiş :)

wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
çok bilgim yok ama geçen gün bir tanıdığımın anakartı yandı g4 ve garanti g5 ile fark almadan kafa kafaya değişim yapacağını cihazın 0 olarak koreden geleceğini söylemiş :)
hocam benim G3 için de aynısını dediler ama G5se veriyorlar dikkattinizi çekerim G5 değil o G5se özellik olarak G5 den daha düşük ve ben şahsen hiç beğenmedim G5 i koreden gelecek olan ürünlerde büyük ihtimal bu hafta içi gelirler :) ama sizin arkadaşınız kaç gündür beklemede yani değişim onayından itibaren :)

wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
güncelll

Luck Star

Luck Star

Üye
Cihaz değişimi koreden gelmeez. Servise gidersin cihaz değişim yapılacaksa gidip bir bayiden fatura ile birlikte yeni cihaz alırlar. Bu cihazı kullanıcıya gönderirler ama fatura olmadan. Faturada yazan tutarı ise LG'den temin ederler. Bekleme vs olayı yok. Samsung servisinde bizzat kendim yapıyordum değişim işlemini. Cihazları KVK dan satın alıp gönderiyoruz ücreti Samsung merkezden hesaba aktarıyorlar.

wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
Cihaz değişimi koreden gelmeez. Servise gidersin cihaz değişim yapılacaksa gidip bir bayiden fatura ile birlikte yeni cihaz alırlar. Bu cihazı kullanıcıya gönderirler ama fatura olmadan. Faturada yazan tutarı ise LG'den temin ederler. Bekleme vs olayı yok. Samsung servisinde bizzat kendim yapıyordum değişim işlemini. Cihazları KVK dan satın alıp gönderiyoruz ücreti Samsung merkezden hesaba aktarıyorlar.
Lg SÖZDEN kore den cihazı getiriyorlarmiş dün akşam aradığımda değişimi onaylandı çıkış bekliyor dediler bugün aradığımda stok bekleniyor yazıyor dediler hepsi ayrı bi şey diyor bende anlamadım en kısa yoldan bunlardan cihazı nasıl alabilirim değişimi de onaylanmış ben ücret iadesi filan da istemiyorum telefonumu artık istiyorum