Service Pack 1 Lazım Acele Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
güvercin

güvercin

Üye
    Konu Sahibi
Service Pack 1 Lazım Acele Yardım
arkadaşlar windows xp profesyonel işletim sistemi için service pack 1 lazım elinde olan varsa verirse çok memnun olurum cep programlarını yükleyemiyorum birde microsofttanda bulamadım yardımlarınızı bekliyorum çok acil işlerimde var zaten

kemal75

Üye
arkadaşım bende service pack 1 var ama buradan sana nasıl ulaştırabilirim bilmiyorum bana yardımcı olursan istediğin dosyayı sana gönderebilirim.

güvercin

güvercin

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(kemal75 &#064; May 24 2006, 09&#58;24 AM) [post=341390]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
arkadaşım bende service pack 1 var ama buradan sana nasıl ulaştırabilirim bilmiyorum bana yardımcı olursan istediğin dosyayı sana gönderebilirim.
[/b][/quote]
inan bende bilmiyorum msn den bu işi halladebilirmiyiz çok acil o dosyaya ihtiyacım var

kemal75

Üye
arkadaşım msn den bu dosya gelirmi bilmiyorum ama istersen deneyelim msn adresim [email protected]

perfectlover

Üye
Konuyu "Pc Teknik Yardım" Bölümüne açın. Herkes yardımcı olur. Konu yanlış yerde olunca bu sorundan kimin haberi olur?

güvercin

güvercin

Üye
    Konu Sahibi
baba msn deyim bi şekilde halledelim bana yardımcı olurmusun

perfectlover kardeş yardımcı olan kimse olmadığı için ve aktif kullanucılar bu bölüme takıldığı için buraya açtım yinede kusura kalma önemli olan yardım etmen böyle diyeceğine yol yordam göstersen daha çok memnun olurdum

LionHeart

LionHeart

Üye
service pack için windows update'i deneyebilirsin veya adresine girip bakmanı tavsiye ederim. Ayrıca birçok bilgisayarcıda Service Pack1'e gerek kalmadan ServicePack2 içerisinde olan korsan veya orj. WinXP bulabilirsin.

güvercin

güvercin

Üye
    Konu Sahibi
sorunumu hallettim yinede yardımlarınız için teşekkürler:o

blodmoon

blodmoon

Üye
bence digerkonularda yardım istersen daha iyi olur hem msn de gitmesi cok zaman alır hemenpaylas.com veya diger sitere yukleyın ve linkini verin daha kolay olur

ben_daha_yeniyim

Üye
service pack 2 olmazmı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt