Sertifika Sorunu Yaşayanlar İçin *yenilendi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sonerkoklu

Üye
limewire adlı programı indirin ve kurun, sonra da bu dosyaları bulabilirsiniz. ben öle yaptım. oldu

tas_baba

Üye
Emeğine SağLık Kardeşim sorunum ÇözüLdü Çok TeşekkürLer

rebel123

Üye
bende n95 var hepsini denedim çalıştıramadım

lyon_69

lyon_69

Üye
ben n70 de denedim ilki oluo

loveisblind19

Üye
ya acilen şu ''cer'' uzantılı sertifika dosyasını nasıl bulucaz onu anlatır mısın şimdiden teşekkür ederim:oke:

display84

Üye
emeğine sağlik

CrAzYErCaN

CrAzYErCaN

Üye
Bende şey duymuştum tarihi geriye alıolar 2 sene felan oluyomuş

bilim.fuarı

Üye
mrb programı download ettim fakat elimde imei numarama uygun cer yok sitedende temin edemiyorum imei numaramı versem bana uygun cer pm atabilirmisiniz??gerçekten paylaşımlar çok güzel bu konudada yardımcı olabilirseniz çok sevinirim şimdiden kolay gelsin.

converter2

converter2

Üye
n 73 işe yaramadı yinede sağol

papix5

Üye
oldu sa ol kardeş

bjkmuratbjk

Üye
:nono::nono:1-"cer" uzantılı imei numaramıza özel sertifika dosyamız
bunu nerden bulmaz anlamıdım yaw :sukur::sukur:

denemedeneme66

Üye
kardeş nerede bu dosyalr ben bulamadım

putty_blonde

Üye
arkadaşlar bunun daha kolay bi yöntemi var boşuna uğraşmayın telefonun tarihini örneğin 1 yıl geri olın telesonu kapatıp açın işlem tamam ben denedim %100% çalışıyor

RedDevViL

Üye
inş. işe yarar saol paylasımıcın

coolll

coolll

Üye
Konuyu açan arkadaş biliyosan yaz bilmiyosan milleti meşgul etme bu şekilde çözüm olmaz
yapan arkadaş varsa söylesin zaman kaybı yaratmayalım lütfen ağzı olan konuşmasın bilerek araştırarak deneyerek konu açalım eyvallah..................

almanca yaparsan düzelir:
yok kardeşim benim tel geldiğinden beri ingilizce türkçe dil seçeneği bile yok yinede olmuyor olmuyor olmuyor yapmayın böyle

sadothejackal

Üye
birinci yol E66da sorunsuz çalışıyor. bizi sertifika belasından kurtardın ya sonsuz teşekkürler. walla hakkın ödenmez..

asere

Üye
nokia e50 telefonum var sizlerin vermiş oldugu cep sertifika ve symbian sitesinden sertifikalandıramadım yardım ederseniz sevinirim telefona hiç birşey yükliyemiyorum teşekkür

--------------- Ekleme ---------------

hiç bir sonuç olmuyor yada ben yapamıyorum teşekkür

sdtebr

Üye
bnde e65b war ama ondada olmuor

DUDO

Üye
cer uzantılı imeile sertifika dosyamız ne oluyo

wapturkey

Üye
allah senden razı olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt