Serious Sam HD çıktı ! Mısır'da geçen müthiş grafikli HD kalitesinde macera !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
rapman

rapman

Üye
    Konu Sahibi
Serious Sam HD çıktı ! Mısır'da geçen müthiş grafikli HD kalitesinde macera !

Serious Sam hayranlarına müjdeli haber geldi. Devolver Digital, Serious Sam serisine eklemek üzere geliştirdiği Serious Sam HD: The First Encounter'ı yayınladı. PC sahiplerinin Steam üzerinden satın alabileceği oyunun fiyatıysa 19.99$ olarak belirlendi. Bu yeni oyunda, Mısır'ın antik dünyasına gönderilen Sam'i kontrol ediyor ve 15 bölüm boyunca durmaksızın aksiyonun dibine vuruyoruz. Oyunda 16 kişiye kadar desteklenen multiplayer modu olduğunu da belirtelim. Serious Sam HD: The First Encounter'ı satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz :

Yorumlarınızı bekliyorum

• Beğen
Tepkiler: M3L!H, taylan_1, egeerim ve 1 kişi daha

melanqoliq2

Üye
kardeş ben fullunu yüklediiim ama açarken sorun veriyo şey sorunu yazıyım Fatal error:Cannot set display mode diye bir sorun veriyo ekran kartı dediler düzelltiim ama haşa aynı sorunu veriyo direkt x i kurdum yine olmadı ltfen ben bu oyunun hastasıyım ltfen yardım edın

rapman

rapman

Üye
    Konu Sahibi
oyunu henüz alıp kurup oynayamadığım için yardım edemeyeceğim :(
ama fatal error diyorsa önemli bir şey vardır

heyooo_xxx

heyooo_xxx

Üye
kardeş ben fullunu yüklediiim ama açarken sorun veriyo şey sorunu yazıyım Fatal error:Cannot set display mode diye bir sorun veriyo ekran kartı dediler düzelltiim ama haşa aynı sorunu veriyo direkt x i kurdum yine olmadı ltfen ben bu oyunun hastasıyım ltfen yardım edın
aynı sorunu bende de verdi ama driver güncellemeden sonra geçti hala non steam aramaktayım:S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...