Seoul Hiremco HD Turbo (süper cihaz)

Sponsorlu Bağlantılar

elive

elive

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Seoul Hiremco HD Turbo (süper cihaz)
SÜPER CİHAZ, SÜPER FİYAT!

yeni uydu cihazı almayı düşünenler, uydu cihazını değiştirmeyi düşünenler bu cihaz tam sizin için :)
arkadaşlar cihaz bence fiyat performans açısından çok iyi bir ürün..
en önemli özelliği HD yayınlara uyumlu olması örneğin şuan KanalD HD Dsmart platformunda yayın yapmasaydı bu cihazla Kanal D HD izleyebilecektik. Şuan için hotbird ve farklı uydularda koduz HD kanallar mevcut.. Yakın gelecekte dahada yaygınlaşacak olan HD sistem uyumlu bu cihazı sizlere öneririm..

FİYAT: 289 TL civarlarında!

HD Uydu Alıcısı
Ethernet Bağlantısı
Media Player
Uydudan ve Internetten Güncelleme
HDMI (Tüm kanalları dijital ses ve görüntü kalitesinde izleme olanağı) Ana İşlemciALI 3602Flash Bellek4 MBRAM128 MB DDRKanal Hafızası4000Menü DilleriTürkçe, English, Deutsch, FrançaisDISEQC Uyumu1.0 - 1.1 - 1.2 & 1.3 Görüntü Oranı4:3, 16:9 Görüntü Boyutu720x576, 1280X720, 1920X1080TV Scart Çıkışları2 SCARTRCA ÇıkışıRCA-YPbPr-SPDIF(Optical)Giriş VoltajıAC 80-250V, 50/60 HzKorumaAC , FuseBoyutlar260x215x50Uydudan GüncellemeRs232 BağlantısıCI SlotUSB GirişiKart okuyucuModülatörHDMIVFD Ön PanelLed Ön Panel-Hassas TaramaKör TaramaÇift Tuner-EthernetE-SATA-SD Kart-HD Yayın DesteğiMPEG4 UyumluDIVX Çalabilme-PIP -

--------------- Ekleme ---------------

kullanan arkadaşlar yorumlarını yazarlarsa daha faydalı oluruz..

• Beğen
Tepkiler: emel06_21 ve goldenboy22

elive

elive

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
forumda gördüğüm kadarıyla uygun fiyata HD uydu cihazı arayanlar var.. işte buyrun cihaz bu cihaz..
Hiremco x3 hd turbo..

lomolog

Üye
Ben bu ürünü internetten aldım ertesi gün sinyal göstermedi ve artık izleyemedim. Aldığım internet sitesi ile irtibata geçeyim dedim 10 gün oldu yanıt yok ben de üretici firma ile görüştüm yani merih video sağolsunlar hemen gönderin adresimize dediler yarın sabah gönderiyorum ürün elime ulaşınca tekraren bilgi veririm size ama yerli malı bir ürün gelişmeye müsait ve bu teknoloji bu fiyata bence düşünün.

elive

elive

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ben bu ürünü internetten aldım ertesi gün sinyal göstermedi ve artık izleyemedim. Aldığım internet sitesi ile irtibata geçeyim dedim 10 gün oldu yanıt yok ben de üretici firma ile görüştüm yani merih video sağolsunlar hemen gönderin adresimize dediler yarın sabah gönderiyorum ürün elime ulaşınca tekraren bilgi veririm size ama yerli malı bir ürün gelişmeye müsait ve bu teknoloji bu fiyata bence düşünün.

benim fikrimi sorarsanız elektronik cihazlarda arıza olasılığı herzaman vardır, bu başka bir markada olabilirdi..bu yüzden garanti veriliyor zaten.. cihazınızı bir uydu servis yetkilisine gösterebilirsiniz veya size en yakın
CEYLAN ELEKTRONİK
Palandöken Cad. No:6
Rize Telefon : 0464 217 9296 servisindende birebir destek alabilirsiniz.:oke:

Üst Alt