Yardım sennheiser Kulaklık

Sponsorlu Bağlantılar

akondd

akondd

Üye
    Konu Sahibi
sennheiser Kulaklık
merhaba arkadaşlar öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın.
Şuanda nokia 603 telefon kullanmaktayım ve telefonuma kaliteli bir kulaklık almayı düşünüyorum. Telefonumu değiştirdiğimde bile yeni alacağım telefonu desteklesin istiyorum.
Sennheiser CX 500 yada İE 800 modeli arasında kaldım. Ancak herşey den önce nokia bazı kulaklıkları desteklemiyor. Bu kulaklıklardan birini sipariş verip kulaklık geldiğinde aksesuar desteklenmiyor uyarısını almaktan korkuyorum. Kullanan arkadaşlar yada bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? LütfenFARKLI MODEL TAVSİYESİ OLANLARDA ÖNEREBİLECEKLERİ KULAKLIKLARI YAZABİLİR Mİ?

boran9999

boran9999

Üye
Sennheiser CX 500 fiyat 150 TL Sennheiser IE 800 2400 TL inanılmaz fiyat farkı var ve nokia 603 :S

• Beğen
Tepkiler: Invoke
akondd

akondd

Üye
    Konu Sahibi
arkadaş bırakta fiyat farkını ben düşüneyim yurt dışından gelecek kulaklık ona göre birini seçmem gerekiyoryada farklı bi model

boran9999

boran9999

Üye
Bunda düşünecek bir şey yok IE800 yurt dışı fiyatı 1000 dolar cx500 40 dolar ben bu fiyat farkını siz seçim yapın diye belirtiyorum tabiki ie800 daha iyisi shure se846

• Beğen
Tepkiler: Invoke
akondd

akondd

Üye
    Konu Sahibi
bana uyum sağlaması önemli ne ne kulaklıklar denedim olmadı DESTEKLENMEYEN AKSESUAR uyarı alıyorum

damat_ferit_11

damat_ferit_11

Üye
kardeşim ben n8imde Sennheiser/Adidas CX-310 kulaklığını kullanıyorum son ses dinleyemiyorum ses ayarı hep ortada duruyor,belki sana bi fikir verir.

akondd

akondd

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim ben n8imde Sennheiser/Adidas CX-310 kulaklığını kullanıyorum son ses dinleyemiyorum ses ayarı hep ortada duruyor,belki sana bi fikir verir.

teşekkür ederim uyum sağlıyormuş nokia telefonlara

Üst Alt