Self Servis Vodafone

Konu, 'Vodafone Genel Bilgiler / Haberler' kısmında safakyasak tarafından paylaşıldı. Okunma: 10269 | Cevaplanma: 4

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Self Servis Vodafone

Artık Vodafone Kullanırken Tüm Işlemlerinizi 7048 Selfservisten Yapabiliyorsunuz
    Paket Değişikliği Gprs Açılımı Ve Bunun Gibi Birçok Işlem Yapılabilmekte. En Büyük özellik Farz Edelimki Hattınız Bir Başkasında Ve Siz Hattınız üzerinden Gprs Açılımı Veya Paket Değişikliği Gibi Işlerm Yapacaksınız Kendi Telefonunuzdan 7048 Servisini Arıyarak Karşı Hattın Hizmet şifresi Ile Işlem Yapabiliyorsunuz

Kendi Hattınız üzerinden 7048 Servisini Kullana Bilmeniz Için şifre Almanın Yolu :
    "SIFRE" Yazıp 7048 Mesaj Gönderilir Karşılığında Hizmet şifresi Mesaj Yoluyla Ulaşır

Yazan: safakyasak
  2. Güzel Oldu Bu:)

3. Kullanmaya bi alışsan,çok büyük kolaylık aslında

4. Evet büyük kolaylık her servis için bir numara aramaktan çok daha iyidir.

5. Sağolasın

Self Servis Vodafone konusuna benzer içerikler

1. Vodafone Self Servis Bumm... ( 2 Ağustos 2011 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

Vodafone self servis şuan itibariyle çalışmıyor. Adam gibi bir site yapamadı bu Vodafone :S emin olmak için muzik.vodafonefreezone.com adresinden giriş yapmayı denedim orasıda hata verince emin oldum ... Umarım çalışma yapılıyordur ve artık adam...
  2. Vodafone Self Servis Rezalet ! ( 22 Kasım 2011 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

Vodafone self servis daha önce kontör bilgi hatasıyla beni sinir etmişti. Çünkü yakınımın hattını ben takip ediyorum gerektiğinde ordan bakıp kontörü azalmış diye kontör yüklemesinden tutun paket seçimine kadar ben yapıyorum ama gel gör ki...
  3. Vodafone Self Servis Değişikliği ( 17 Ocak 2012 | Vodafone Genel Bilgiler / Haberler )

Bugün Vodafone Self Servis'e giriş yaptım sol tarafa 'Anasayfa' şeklinde bir alan eklenmiş. Ufak bir değişiklik olmuş bu bölümde de bazı ayarlara kısa yollardan ulaşmanız ve bazı bilgileri daha çabuk görüntülemeniz sağlanmış.
  4. Vodafone Self Servis Değişikliği ( 25 Şubat 2012 | Vodafone Genel Bilgiler / Haberler )

Vodafone Self Servis 'e girdiğinizde 'Paketlerim' şeklinde yeni bir alan eklendiğini göreceksiniz. Artık konuşma , sms ve data paketlerini gibi işlemler yer alıyor. Vodafone self servisi genel düşünürsek bizim için küçük Vodafone için büyük bir...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Eylül 2015 Perşembe - 9:49:28