Seçmece Oyunlardan Kurulu Önizlemeli Dev s60 Oyun Arşivi By Salih Baba For Maxicep

Sponsorlu Bağlantılar

LorDoFTheIcE

LorDoFTheIcE

Üye
emeğine sağlık kardeşim...

• Beğen
Tepkiler: xccbv

mekina34

Üye
cok tesskkr

• Beğen
Tepkiler: ARESEKO

MeFiStO1905

Üye
Salih Baba™;1431563' Alıntı:
Arkadaşlar biz oyunları paylaşıyoruzda 3 günde 4 bin üye buraya girmiş ama 5 kişi teşekkür butonuna basmış yazık wallaha emeğimize yazık...:vur

http://www.maxicep.com/s60-oyunlari...eli-dev-oyun-arsivi-by-salih-baba-197780.html

Şurda bir butona basmak zor mu.....:hmmm

Bende şimdi gördüm ve de bastım Salih Baba.
Ayrıca birşey soracaktım.
Burda yazmıssınız v2 v3 felan onlar nedir? Bende de nokia 5610 var. v kaçı ındırmem gerekıyor benım. Yardımcı olursan cok sevınırım vallahı.

• Beğen
Tepkiler: gezer44 ve ahmet_11
Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Bende şimdi gördüm ve de bastım Salih Baba.
Ayrıca birşey soracaktım.
Burda yazmıssınız v2 v3 felan onlar nedir? Bende de nokia 5610 var. v kaçı ındırmem gerekıyor benım. Yardımcı olursan cok sevınırım vallahı.

Kardeş burdaki oyunlar senin telde yarım ekran olur sen s60 v3 sün ve bu bölümdeki tüm oyunlar s60 v2 bu nedenle yarım ekran oynarsın....:(

• Beğen
Tepkiler: gezer44

thokl

Üye
ellerine saglık hocam umarım devamı gelir:)3 gündür sitrrrite dolanıorum adam gibi oyun bulamadım süpersin:sukur:

qurban111

Üye
yha saol kardeş bu oyunlar süppppperrrrrrrr......:)

afhk

Üye
ya kardeş oyunlar süper görünüyor.şimdi yükleyeceğim...

kardeş ben senden bişey isteyeceğim;düello yarışmasının javasını.bi de varmısın yokmusun oyunun en yeni sürümünü varsa y koyarmısın???

haunj

Üye
teşekkürler

MeFiStO1905

Üye
Salih Baba™;1432467' Alıntı:
Kardeş burdaki oyunlar senin telde yarım ekran olur sen s60 v3 sün ve bu bölümdeki tüm oyunlar s60 v2 bu nedenle yarım ekran oynarsın....:(

Eyvallah baba
çok sağol.

vhd

vhd

Üye
salih baba şu world of warcraft oyunu vardı cok begendim bide onun kaygenini bulabilirsen koyarmısın baba :D

• Beğen
Tepkiler: gezer44
Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Arkadaşlar beğenmenize sevindim isteklerinizide araştıracağım bulursam koyarım....:)

--------------- Ekleme ---------------

Oyunu Türkçeleştiren Arkadaşımız Canere sonsuz sevgiler.....
Cnr Mobile....

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: xccbv
Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
LocoRoco Hi by Glu Mobile N70

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: mymoonica
Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Devils And Demons S60 v2 176x208 J2ME...:oke:
N70 de denenmiştir....:oke:
İyi Oyunlar....
:oke:

Ekli dosyalar

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
salih baba şu world of warcraft oyunu vardı cok begendim bide onun kaygenini bulabilirsen koyarmısın baba :D
O oyun internet üzerinden ve üyelik gerektiriyor üye olunca ******i kendi veriyor heralde bende onu araştırdım ama ****** bulamadım....:(Dediğim gibi bi üye olup denemek lazım ama bende Kontör yok....:D

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Glu Mobile: Hamster Mansion S60 v2 176x208

Ekli dosyalar

131L4L

Üye
Tşk ler eline saglık

yasin44

yasin44

Üye
bazılarını indirdim teşekkür ederim

MeFiStO1905

Üye
Salih Baba™;1421528' Alıntı:
Arkadaşlar oyun s60 v2 içindir...Bilindiği üzere bu oyun vardı ama bu Tunus Vazifesi bölümü eklenmiş halidir N70 imde Calıştı Oyun........
176x208 için bi oyundur 3D süper bir oyun!!!!!!

Bu oyunun v3'lüsünüde ekler misiniz?

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Arkadaşlar istek üzerine bu oyunun s60 v3 ünü araştırdım ve buldum ama telefonum N70 olduğundan deneyemedim deneyen olursa aşağıya çalışıp çaılşmadığını bi zahmet yazsın ona göre oyunu siliyim veya dursun....

Ekli dosyalar