Sebepsiz sevmektir aşk CAN YÜCEL

Konu, 'Şiir - Güzel Söz ve Yazılar' kısmında haltie tarafından paylaşıldı. Okunma: 61354 | Cevaplanma: 8

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Sebepsiz sevmektir aşk CAN YÜCEL

Sebepsiz sevmektir aşk,
    nedeni olmadan bağlanmak birine.
    Gözlerine baktığında erimektir içten içe,
    Ellerini tuttuğunda titremektir tüm benliğinle.
    Hatta sarıLamamktır utançtan,
    Çünkü utanmaktır sevmek aslında,
    Sevmek nedir aslen?
    Ölmek mi uğruna?
    Yaşamak mı onunla?
    Sevmek mi ömür boyunca?
    yoksa ayrılmak mı gerekince?
    Nedir insanı başkasına bağlayan?
    Güzelliğimi?
    bilmez kimse bu soruların cevabını..
    Kimi sever güzelini,
    Kimi sever özelini...

Yazan: haltie
    huri$, lovely_angel, pr0 ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. tsk. ederm paylasımın için ;)

3. Teşekkürler Halit

4. sizde sağolun arkadaşlar:)

5. bu da güzelmiş..

6. güzel güzel hepsi güzel:ehe

7. evet hepsi güzel :D

8. çok guzel sagolasin halit
    "kim ozlerdi avuç içlerinin kokusunu "
    kendi sesinden dinleyin bak oda çok guzeldir
    gerçi her siiri ayri guzel yaa
    " ye$ermeye ba$layinca ruzgar" var yine aklima gelenler bunlar $imdilik
    halit devam karde$im video da ekleniyomu

9. ekleriz başka can yücel şiirleride paylaştım huriş onlarada bak çok iyi güzel şiirler.

Sebepsiz sevmektir aşk CAN YÜCEL konusuna benzer içerikler

1. Can yücel.... ( 29 Temmuz 2006 | Şiir - Güzel Söz ve Yazılar )

O olmazsa yaşayamam O olmazsa yaşayamam." demeyeceksin. Demeyeceksin işte. Yaşarsın çünkü. Öyle beylik laflar etmeye gerek yok ki. Çok sevmeyeceksin mesela. O daha az severse kırılırsın. Ve zaten genellikle O daha az sever seni,...
  2. Aşk Sevmekse Sevmek Nedir? ( 14 Nisan 2008 | Şiir - Güzel Söz ve Yazılar )

Dün gece yine seni düşündüm her zaman ki gibi geçtiğimiz yaz aylarını düşündüm hasretin sevginle birleşti gözyaşı olarak döndü bana. Sensizliğine bürünmüş dünyamda kendi egemenliğimi kurmaya çalışıyordum tam kendim için bir şeyler yapacaktım ki...
  3. Sebepsiz bitebilirmiş aşklar... ( 10 Ekim 2008 | Şiir - Güzel Söz ve Yazılar )

Bu sefer ki zor geldi,inan! O kadar acıttı ki kalbimi, nefes alamadım sanki. Bu sefer canım çok yandı ama tuttum nefesimi yüzüne haykırmam gereken her şeyi sustum sadece. Sen bilmesen de ben sana avazım çıktığı kadar sustum aslında. Neredesin...
  4. Can Yücel - Aşkın Tarifi.. ( 4 Eylül 2009 | Şiir - Güzel Söz ve Yazılar )

Aşkın Tarifi O’nu hatırladıkta başı göğe ermişçesine ya da asansör boşluğuna düşmüşçesine ürperiyorsa yüreğiniz... Ömrü saatlere sıkışmış bir kelebek telaşıyla O hüzünden bu neşeye konup kalkıyorsanız gün boyu nedensiz.. ve her konduğunuzda...
  5. Can Yücel - Bağlanmayacaksın ( 20 Ağustos 2011 | Şiir - Güzel Söz ve Yazılar )

http://www.dailymotion.com/video/x7stix_can-yucel-baylanmayacaksyn_music Bağlanmayacaksın bir şeye, öyle körü körüne. "O olmazsa yaşayamam." demeyeceksin. Demeyeceksin işte. Yaşarsın çünkü. Öyle beylik laflar etmeye gerek yok ki. Çok...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
31 Temmuz 2015 Cuma - 16:22:21