Şebeke içi kontör öğrenme numarası servisi başladı

Konu, 'Vodafone Genel Bilgiler / Haberler' kısmında sarıoklar tarafından paylaşıldı. Okunma: 11799 | Cevaplanma: 8

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Şebeke içi kontör öğrenme numarası servisi başladı

kazandığınız şebeke içi kontörleri

*123#8# tuşlayarak öğrenebilirsiniz.

Yazan: sarıoklar
  2. bonus hesap bulunamadı diyo :D:D

3. bonus hesap bulunamadı diyo he bende de öyle diyo sizde ne diyo :=)

4. size özel mesajı gelipte 100 kontör yükleyin şebeke içi 50 kontör kazandığınızda
    kazandığınız 50 şebeke içi kontörü bu numaradan görebilirsiniz.

pepsi ramazan kampanyasından kazandığınız şebeke içi kontörleri bu numaradan görebilirsiniz.

5. bu numaradan sadece pepsiden gelen kontörleri görebilirsiniz ve bu kampanyada 15 ekimde bitiyor haberiniz olsun...

6. pepsi kapaklarından 60 kontör yükledim:ehe

7. :ehe:ehesen 60 ben ise 190knt dahada yüklüyorum...:naughty:

8. Bende açılır açılmaz kapanıyor.

9. 9333 ara ve sor anında kontör cepte:yuru

Şebeke içi kontör öğrenme numarası servisi başladı konusuna benzer içerikler

1. Vodafone Kontör Transferi Servis ( 4 Haziran 2008 | Vodafone Genel Bilgiler / Haberler )

Sadece Cep Aile Ve Cep Öğrenci tarife kullanıcıları arasında Transfer Yapılamaktadır.7038'i ücretsiz arayarak ya da Vodafone Müşteri Hizmetleri aracılığıyla, işlem başına 2 kontör karşılığında kontör transferi de yapabileceklerdir. bakiyeniz en...
  2. Parça Kontör Servisi ( 13 Ekim 2008 | Firma Kampanyaları )

Parça kontör,tam kontör ve kart kontör seçenekleri ile Türkiye nin en büyük Kontör Yükleme Merkezi.Türkiye geneli bayilik alımlarımız devam etmektedir. KontorTEK, Parça Kontör, Turkcell, Vodafone, Avea,
  3. Dikkat!.. Kontör Dolandırıcılarının Son Numarası... ( 5 Ocak 2010 | Haber Köşesi )

Dikkat!.. Kontör Dolandırıcılarının Son Numarası... Bursa'da, kendisini özel bir bankanın görevlisi olarak tanıtan kimliği belirsiz kişi, cep telefonundan aradığı vatandaşı, "Kredi kartınızdan alışveriş yapılmış, kartınızı iptal ettirmek...
  4. 77 yaşında Türkçe öğrenmeye başladı ( 13 Mart 2012 | Haber Köşesi )

Rusya'nın St. Petersburg şehrinde 77 yaşındaki emekli bir Rus bayan Türkçe öğrenmeye başladı. İlerleyen yaşına rağmen, elinde defteri ve kalemiyle Türkçe derslerini takip eden Svetlana Krasnika, aynı zamanda tam bir Türkiye aşığı. St....
  5. Lg Servis Numarası ( 29 Kasım 2013 | LG Android Yazılım )

arkadaşlar bu numarayı buldum ama hiç aramadım sorunum olmadığı için ama telefon ile ilgili sorun olupta arayan arkadaşlar bize de görüşlerinizi bildirin lütfen... ha bu arada numara 444 6543 arayanlar görüşlerini bildirsin !
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
28 Ağustos 2015 Cuma - 20:08:53