SE Xperia Arc S Yardım...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
atakankovanci

atakankovanci

Üye
    Konu Sahibi
SE Xperia Arc S Yardım...
Merhaba forum ahalisi direkt konuya giricem şu sıralar arc s i inceliyorum ozellikleri olsun gorunumu olsun bayağı hosuma gitti ama içime bir kurt düstü.LG kurdu :) . Teknosada telefonlara bakarken bu LG nin L7 modelini gordum ve bir daha da aklımdan cıkmadı.Arastirdim SE daha ustun ama aklim arc s kalbim de L7 diyor. Sizce ne yapmalı.bir turlu isin icinden cıkamadım.

gultek2000

Üye
arc s rezalet kasıntı bir telefon tavsiye etmem. lg yi bilmiyorum

atakankovanci

atakankovanci

Üye
    Konu Sahibi
arc s rezalet kasıntı bir telefon tavsiye etmem. lg yi bilmiyorum

Kasıntıyı biraz açabilir misiniz? Ilk defa android kullanacağım için bu telefonun özellikleri şu anda kullandığım lg kp500 ün çok çok üstünde bir kaç iyi donanım yüzünden diğer kötü özellikleri görmezden gelebilme ihtimalim var.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Bence galaxy s3'ten bile şık duruyor masaya koyduğunda tasarımı çok güzel oyun oynarken ısınıyor fazlasıyla ekran bile onun dışında pek bilgim yok hayırlı olsun önyargılı davranma ihtiyaçlarını karşılar sony lg'den daha kalitelidir bunu düşünebilirsin mesela.

MücahitTokgöz

Şekli yeter ;)

anticozmo

Üye
ben SE ARC S alalı 15 gün oldu.Kardeş bence ARC S alacağına xperia p al daha ii.150 tl daha fazla ama daha ii.memnun kalırsın tavsiyeme uy bence
[h=1][/h]

atakankovanci

atakankovanci

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar konuya yorumunu katan katmayan herkeze teşekkür ederim. Fikrimi değiştirdim Arc S yerine Lg Optimus 4x hd almayı planlıyorumherkeze iyi forumlar

BeytullahTükez

BeytullahTükez

Üye
ben arc s kullanıyorum android 2.3 sürümünde canavar gibi kasma fln yok. Ayrıca cihaz ince olduğu için sıcaklığı dışarı fazla veriyor. Her telefon işini. Bu arc s in hatası olduğu anlamına gelmez ;-)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...