SE camı kırıldı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
onurx23

onurx23

Üye
    Konu Sahibi
SE camı kırıldı
Arkadaşlar benim SE xperia x8 cep telefonum var.Kuzenim yurtdışından getirdi ve telefonun içden camı kırık.Yani dokunmatiği çalışıyo ama içi kırık.Bi kaç servisi aradım 100 lira diyende oldu 200 diyende.

Sİzce bu telefon ne kadara mal olur bana ???:nono:

mobilegeek

mobilegeek

Üye
Sony'nin ekranlarını Samsung üretiyor diye biliyorum. İsyan edeceksen onlara et. :d:

fireman87

fireman87

Üye
Arkadaşlar benim SE xperia x8 cep telefonum var.Kuzenim yurtdışından getirdi ve telefonun içden camı kırık.Yani dokunmatiği çalışıyo ama içi kırık.Bi kaç servisi aradım 100 lira diyende oldu 200 diyende.

Sİzce bu telefon ne kadara mal olur bana ???:nono:

Bi resim çekip koysan anlardık tam ne olduğunu.. Dokunmatik çalışıyo ama kırık diyosun.. Dış dokusu kırıldıysa pek bişey tutmaz diye düşünüyorum.. Ama tahmin ettiğim şeyse eğer tüm ekran değişir oda sana baya pahalıya patlar..

onurx23

onurx23

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar saoulun ilgilendiiniz için.Şuan telefonu teleservice sony in yeni firmasıymış.Yetkili servisiymiş.Adamlar 30 iş günü içerisinde yaparız dediler.Fiyata 100 lira biçtiler ama daha fazla olabilir dediler.Artık yapacak birşey yok.Basşa gelen çekilir:hmmm

fireman87

fireman87

Üye
Aynen ya ver hiçdeğilse güvenilir bi yer.. Belki 100 lira bile tutmicak ama olsun güvenilir olsun :oke:

onurx23

onurx23

Üye
    Konu Sahibi
Evet bi kaç telefoncuya sorduğumda bi kaç saat bırak yapalım deiler ama güvenemedim.Artık burası bi şekilde halletcek :)

hoss

hoss

Üye
sony ericssonun servisi asya telekom ve telesrvis bunlar dışında kimseye verme teelefonun dostum yan sanayi ekran takıyor bazı üç kagıtcılar

onurx23

onurx23

Üye
    Konu Sahibi
Uruloki

Uruloki

Üye
valla se türkiye piyasına dönmesi iyi oldu amabiraz geç kaldı sanada geçmiş olsun en kısa zamanda ve en ucuz yolla aynı zamanda en kaliteli yolla halletmen dileği ile sorununu

onurx23

onurx23

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim uruloki ve konuyla ilgilenen bütün arkadaşlara teşekkür ederim :bigstar:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...