satlık bateri megatone davul

Konu, 'Enstrümanlar' kısmında ardanural tarafından paylaşıldı. Okunma: 1697 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. satlık bateri megatone davul

bateriyi bir sene kullandım sonra yeni bateri aldığımdan dolayı rafa kaldırdım diebilirim... bir hi hat,megatone ve maxtone iki adet düz zil sehbası(sehbalar hafif hasarlı ama ben prgramda kullanıodum ek zil kullanmak için) isterseniz resimde görülen iki tane zilide veririm ama işinize yaramı bilmem yeni başlayanlar için ideal bir bateri yada ikinci setup ders vermek için yada calışma setupı olarak kullanılabilir
    TLF:0541 616 64 61
    Müzik Market :: Megatone MD 1000 :: Akustik Davul

Yazan: ardanural

satlık bateri megatone davul konusuna benzer içerikler

1. bateri müzikleri

bateri müzikleri arıyorum yardımcı olursanız sevinirim
  2. Davul(Bateri) Hakkında öğrenmek istediğiniz herşeye elimden geldiğince cevap vermeye çalışacağım.

davul hakkında öğrenmek istedikleriniz ,yeni başlayanlar,baget seçimi,tablar,ritmler,ve herşey için sorularınızı bekliyorum.
  3. satılık bateri TECHNO by THE TOOL DD602 Elektro Davul Seti

ÜRÜN SIFIR GİBİDİR İKİ PROGRAMA GİTTİM HİÇ BİR HASARI YOK BORÇUM OLDUĞUNDAN ELİMDEN ÇIKARTIORUM..... ÜRÜNÜ SIFIRI 1.050 TL MYDÜKKANDA İLGİLENLER BANA ULAŞABİLİRLER TLF:0541 616 64 61 Vurmalı Çalgılar >> Dijital Davullar >> Techno...
  4. Bateri Çall !!!

Evet arkadaşlar bu oyun sayesinde eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz resim koymuyorum ve de gerek duymuyorum çünki bildiğimiz bateri işte ama ben çok eğleniyorum. Lin: http://transitfiles.com/dl/82BAkfI1
  5. elektro bateri

arkadaşlar elektro bateri alacağım ..bütcem 2500 tlye kadar çıkabilir...fakat modeller arasında kararsız kaldım... sizce bu fiyata alabileceğim sıfır yada ikinci el bateriler hangileridir... yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Temmuz 2015 Cuma - 0:29:31