Satılık Çin Malı Telefonlar

Sponsorlu Bağlantılar

uLtr@Li

uLtr@Li

Üye
    Konu Sahibi
Satılık Çin Malı Telefonlar
Nokia 8600 Luna 200$
N95 8gb 180$
5310 music Express 115$
6300 105$
6120 135$

Sony Ericson Cift Hatlı K351 ( Hemen Hemen Hic Bir Yerde Yok !) 185$

Nokia Arte 300$
Safir 260 $

Nokia N99 Safir Cift Hat
Arka Gorunum İc Gorunum
5310 Cift Hat:
5310 Cift Hat İç Gorunum
N95 8GB

Nokia 8600 Luna

Telefonlar imei kayıtlıdırlar ödeme yapıldıgı gün içerisinde yollanacak ürünler kontrol edilip en geç 3 gün içinde kargo ile elinizde olacaktır şimdi diyeceksiniz nerden güvenelim sana bilen biler .4,5 yıldır bir çok sitede yetki aldım suan yetkili oldugum siteleri isteyen veya referans istediğiniz kişiler Ö.M atabilir

İletişim : [email protected]

Forumda kurallar içerisinde Çin malı telefon satmak yasaktır ibaresi görmediğim için açtım eğer yasaksa kaldırılabilir

lazyboy

lazyboy

Üye
n100 warmı warsa fiyat?

uLtr@Li

uLtr@Li

Üye
    Konu Sahibi
şuanda elimde yok ama isterseniz getirtebiliriz.n99 tavsiye ederim onun yerine ama kendi kararınız

DoggyMania

DoggyMania

Üye
pki bunlar bozuldugunda kime goturcez kvk cin malı tamir etmez cunku..

neco1234

neco1234

Üye
bende samsung sgh-e890 var.n95 8 gb ile takas edebiliriz!!!

Salihyet

Salihyet

Üye
yok artık :ehe

[ ]

uLtr@Li

uLtr@Li

Üye
    Konu Sahibi
pki bunlar bozuldugunda kime goturcez kvk cin malı tamir etmez cunku..

kvk tabiki tamir görevi görmez bu işlemde ama çin malı telefonlar sektörde yer edindi artık tamirleri yapılıyor telefoncular tarafından :)

DoggyMania

DoggyMania

Üye
pki telefon kapandımı ne yapcaz cunku kendi telefoncuma gittim, adam her 2 ayda bir kapanıyor 5 ytl verip actiriyorsun diyor? ben kullandıgım surece her 2 ayda bir telefon actırmaklamı ugrascam?

kurtaran121

Üye
arkadaş ben n95i istiyorum ne zaman nasıl gönderirsin mail at

flz_ayd

Üye
SLM BEN NOKIA N95 ve SAMSUNG U700 fiyatı öğrenmek istiyorum almak istediğimde nasıl alıcam

uLtr@Li

uLtr@Li

Üye
    Konu Sahibi
n95 elimde mevcut ücreti zaten mevcut yazmış olmam lazım eğer değilse [email protected] adresini ekleyin ..

ödeme işlemi istedğiniz bir banka ile eft olabilir veya ptt yoluyla havale olabilir ürünler en geç 2 gün içerisinde kullanıcısına istediği kargo aracılıyla teslim edilmekte

--------------- Ekleme ---------------

pki telefon kapandımı ne yapcaz cunku kendi telefoncuma gittim, adam her 2 ayda bir kapanıyor 5 ytl verip actiriyorsun diyor? ben kullandıgım surece her 2 ayda bir telefon actırmaklamı ugrascam?

kapanmamasına ömür boyu garanti veriyorum merak etmeyin

rnld_7

rnld_7

Üye
kardes n80 le takas edermısn ya da luna nekadar

uLtr@Li

uLtr@Li

Üye
    Konu Sahibi
takas maalesef kardeş luna var elimde 300 den bırakırım a kalitedir ürünler

deadless

Üye
luna ben istiyorum hocam nasıl ulaşabilriim sana

uLtr@Li

uLtr@Li

Üye
    Konu Sahibi
sadece 8800 arte sapphire kaldı elimizde 200 e yakın model sattım buradan birçok arkadaş ekleyip geliyor hiçbir sorun yaşamadık daha :)

8800 arte sapphire için son fiyat : 200 tl dir alıcak almayı düşünenlere güven problemi olmasın diye gitti gidiyor üzerinden 12 aya kadar taksitli ilan açılır

gitti gidiyor fiyatı : 225 tl dir

ercolat

ercolat

Üye
kardeş banada çin malı n97 bulur musun yanlız çin mallarında arkadaki flaş çalışıyor mu ve öndeki kamera çalışıyor mu ve sen garanti vermişsin kapanmayacağına benimkinede garanti verir misin kapanmayacağına

seko karakartal

Üye
bende n97 war satılık 250-300 civarı çinden gelmiştir fiyatın yüksek olmasının nedeni kasasının orjinal olmasıdır ürün birebir aynıdır video çekimi kötüdür ben şahsen begnmedim ama çektiğiniz videoyu pc ye attıpnız zaman güzel göstermektedir ilgilenenler eklesin [email protected]

bilocan29

Üye
arkadaşlar 4 gün önce sıfır aldım bütün aksesuarları vardır kutusu ile birlikte hiç bir arızası yoktur acil paraya ihtiyacım var ilgilenenler mail atabilir [email protected] alıcıya şimdiden hayrlı olsun yanında 2gb hafıza kartı hediye

Üst Alt