Sapıklık Testi

Konu, 'Mizah - Eğlence - Fıkra' kısmında y n s c n tarafından paylaşıldı. Okunma: 40678 | Cevaplanma: 94

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Sapıklık Testi

%96 :ehe

Yazan: greenmile
    delrico bunu beğendi.
  2. ohaa %100:kop: meleğe bak:naughty:

enginzz bunu beğendi.
  3. bomba ya sorular

----------Eklendi @ 15:38:18 ---------- Yazıldı @ 15:35:46 ----------

yude 62 :D

4. Benim rekoru geçebilen varmı aranızda :pro:

5. senın rekorun kac yuzde 200 mü :D:D

6. Bak yukarda var %100 :ehe

7. masllahı var :D

8. %97 Sapığım seksi unutabilirim ve kedi yavrularını sevmeye başlayabilirim Cevaba bak yaa :D :pro:

9. İlk soruya yanlış cevap verdım bir cinseyet eçmem gerekiyordu ben bayan seçtim
    aslında soruyu yanlış anladım ilgilendigim cinsiyeti bayanı seçtim. o kadar sapıgım işte:ehe

kitapcık türünü yanlış işaretlemek gibi oldu

enginzz bunu beğendi.
  10. %94 melek :D

11. şeytaan çıktı %97 :ehe

12. erkeklerin % 80 i sapık bilinir ama bu sapıklık deil erkeklerin dosgasında var :))

----------Eklendi @ 16:02:28 ---------- Yazıldı @ 15:59:04 ----------

bende 23 gibi bi rakam cıkdı anlamadım pek bir sey

13. enginzz bunu beğendi.
  14. ha ha ha o zaman var sende birseyler :P

Sapıklık Testi konusuna benzer içerikler

1. İnanılmaz sapıklık! ( 7 Ekim 2010 | Haber Köşesi )

44 yaşındaki kadınla erkek arkadaşının yaptığı sapıklık mide bulandıracak cinsten... İngiltere'de yaşanan olayda, 44 yaşındaki Tracy Dawber ve erkek arkadaşı Colin Blanchard'ın yaptığı sapıklık büyük tepki uyandırdı. Mahkemeye çıkarılan Tracy...
  2. Zevk Alınan Ufak Sapıklıklar :) ( 20 Aralık 2010 | Mizah - Eğlence - Fıkra )

parmagi gobek deligine sokup kurcalamak eğer arabada kız arkadasınız ruj sürüyor ......yada makyaj yapıyorsa sert bi fren koymak rujun kaymasi ve palyaço gorunumlu bir sevgili sahibi olmak çekirdek yerken şöyle yarım saat filan...
  3. Seri sapıklık... ( 26 Şubat 2012 | Haber Köşesi )

BURSA'da lise öğrencisine elle sarkıntılık yaptığı iddiasıyla polis tarafından gözaltına alındıktan sonra savcılık tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan elektrikçi 32 yaşındaki Cem A. serbest kaldıktan bir gün sonra başka bir...
  4. Böyle sapıklık görülmedi! ( 5 Kasım 2012 | Haber Köşesi )

Ankara'da panik! Biri kadın polis, 15 kadına yaptıkları öğrenilince... Ankara'da takip ettiği kadınlara arkadan sarılıp, taciz ederek cinsel organını gösterdiği iddia edilen bir kişi yakalandı. Tacizcinin günlük tuttuğu ve taciz ettiği...
  5. Sapıklığın ÇİN Versiyonu ( 26 Temmuz 2013 | Garip ve İlginç Olaylar )

Sapıklığın ÇİN Versiyonu...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
30 Temmuz 2015 Perşembe - 15:09:41