Sapıklık Testi

Konu, 'Mizah - Eğlence - Fıkra' kısmında y n s c n tarafından paylaşıldı. Okunma: 40659 | Cevaplanma: 94

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. :ehe sorulara bak ya

2. ben hic cevaplamam cevabın ne cıkcagı belli zaten :D

OttomaN TigeR bunu beğendi.
  3. Soruları ben hazırladım :P:

4. soruları cevaplarken bile tahrik oldum o derece..

:D

5. vaş :D o neydi yaw :D

6. böyle sorular mı olur yaw:naughty: %86 çıktı ama yan bölümde melek gözüküyodu:ehe

7. Meleğin belden üstüne doğru götür fareyi bak bakalım melekmi gerçekmi :ehe

8. hahaha bak onu denemedim:kop:

9. Tek sapık kendim sanardım :ehe

10. bu seferde %80 çıktı melek gerçek bence:ehe bu arada partiye katıldın mı diyo diskoya mı gidiyoz ne oluyo:kop:

11. He de geç :ehe

12. party varmış maxicep uyuyor:kop:

13. :ehe melek çıktım yaa

14. party varmış onu da gördün mü cnm
    :kop:

15. Bana ateş topu hediye ettiler :naughty: :D:D

delrico bunu beğendi.
  16. yoo:):) ben kalamam yola gıdıyorum bırazdan:ehe

17. Test var dediler geldik :ehe

18. ben %86 melek :ehe

Sapıklık Testi konusuna benzer içerikler

1. İnanılmaz sapıklık! ( 7 Ekim 2010 | Haber Köşesi )

44 yaşındaki kadınla erkek arkadaşının yaptığı sapıklık mide bulandıracak cinsten... İngiltere'de yaşanan olayda, 44 yaşındaki Tracy Dawber ve erkek arkadaşı Colin Blanchard'ın yaptığı sapıklık büyük tepki uyandırdı. Mahkemeye çıkarılan Tracy...
  2. Zevk Alınan Ufak Sapıklıklar :) ( 20 Aralık 2010 | Mizah - Eğlence - Fıkra )

parmagi gobek deligine sokup kurcalamak eğer arabada kız arkadasınız ruj sürüyor ......yada makyaj yapıyorsa sert bi fren koymak rujun kaymasi ve palyaço gorunumlu bir sevgili sahibi olmak çekirdek yerken şöyle yarım saat filan...
  3. Seri sapıklık... ( 26 Şubat 2012 | Haber Köşesi )

BURSA'da lise öğrencisine elle sarkıntılık yaptığı iddiasıyla polis tarafından gözaltına alındıktan sonra savcılık tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan elektrikçi 32 yaşındaki Cem A. serbest kaldıktan bir gün sonra başka bir...
  4. Böyle sapıklık görülmedi! ( 5 Kasım 2012 | Haber Köşesi )

Ankara'da panik! Biri kadın polis, 15 kadına yaptıkları öğrenilince... Ankara'da takip ettiği kadınlara arkadan sarılıp, taciz ederek cinsel organını gösterdiği iddia edilen bir kişi yakalandı. Tacizcinin günlük tuttuğu ve taciz ettiği...
  5. Sapıklığın ÇİN Versiyonu ( 26 Temmuz 2013 | Garip ve İlginç Olaylar )

Sapıklığın ÇİN Versiyonu...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
28 Temmuz 2015 Salı - 13:22:14