Samtel N5000 oyun,tema vb. program yardım!

Sponsorlu Bağlantılar

DarkLordSauron

Üye
    Konu Sahibi
Samtel N5000 oyun,tema vb. program yardım!
Arkadaslar Samtel N5000'e ait teme,oyun vb. programları bulamıyorum. Yardım ederseniz sevinirim.:pro:

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
hiçbir biLgim yok dostum bu konuda :)

baba65

Üye
arkadaşlar samtel n5000 internet giriş ve tema programları yardımcı olurmusunuz

antikedi

antikedi

Üye
walla bendede aynıısı war ama nafile

exex0963

Üye
mrb arkadaşlar samtel n5000 kullanıorum hattımı sim 2 ye taktım sim 1 boş ... bazen iletim raporuyla birlikte sim1den msj gelio 65324 gibi bişeyden tamam diyince ekran gelp gidio sorun nedir sizce?

caglar4160

Üye
dostrum ben iki hattı da kullanıyorum arasıra bende de oluyor nedeninim ben de bilmiyorum ama çok da durmuyorum üstünde :)

atakax

atakax

Üye
ya arkadaşlar bakın bu aletler çin malı telefonlara girer! anasayfada çin malı telefonlar yazıyor oraya yazın bunları burası orjinal apple ıphone lar için uygulama oyun vb. şeylerin paylaşıldığı yer o telefonlarla orjinal iphone un bi tek dışı benziyor içinde mac os işletim sistemi olan bir tane bulun 3g mi satıp ondan alıcam. ıphone a olan uygulamalar onlara uymaz doğal olarak!! lütfen satıcıların ıphona olanların hepsi bunada oluyo aynısı gibi kandırmacalarına KANMAYIN !!

--------------- Ekleme ---------------

tamam çin malı forumuna aldırdım burdan daha çok yardımcı olurlar ;)

yasin07m

Üye
iphone sanki amerikan malı oda çin malı bak bakalım kapağının arkasına bendede war n5000 internete girmio

franklinda

franklinda

Üye
java desteği olduğu yönünde bilgi verilmiş ve java uygulamaları kullanabilirsin sitede mevcuttur.

onurcankan

Üye
bendede bu yel var app uzantılı oyunları açıyor çok müthiş telefon

Üst Alt