Samsung'un Tizen işletim sistemine sahip akıllı telefonları yılın ikinci çeyreğinde gelecek

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Samsung'un Tizen işletim sistemine sahip akıllı telefonları yılın ikinci çeyreğinde gelecek
Samsung'un uzun süredir beklenen Tizen işletim sistemine sahip akıllı telefonları yılın ikinci çeyreğinde gelecek.

Daha önce Intel ve Nokia işbirliği ile geliştirilmiş olan MeeGo adlı işletim sisteminin projesinden Nokia’nın ayrılması sonrasında Samsung’un projede yer alması ile işletim sistemi Tizen adı ile yoluna devam etti.

Reuters tarafından verilen haber, Samsung ürün stratejisi başkan yardımcısı Yoon Han-kil'in sözlerini içeriyor.

Yoon Han-kill, Tizen işletim sistemine sahip iki akıllı telefon tanıtmak istediklerini ve Tizen ile birlikte kendi ekosistemlerini oluşturmak istediklerini belirtmiş.

Son olarak üst seviye olarak belirlenen Tizen işletim sistemine sahip ilk akıllı telefonun ikinci çeyreğin sonlarına doğru geleceğini söylüyor.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

The Benefit

The Benefit

Üye
Tutacak mı bakalım. Gelsin de bir görelim. :horse:

0MG90

0MG90

Üye
Boş işler bunlar.

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Boş işler bunlar.

Bence değil. Samsung'u tercih etmeyenlerin büyük çoğunluğu yazılımından dolayı tercih etmiyorlar. Tizen başarılı olursa bu sorun ortadan kalkar Samsung'un yararına olur.

• Beğen
Tepkiler: The Benefit

MaxipmaN

Üye
Duzgun bi tasarım yapsınlar da

• Beğen
Tepkiler: Burak Altun

Üst Alt