samsung yazılım güncelleme

Konu, 'Samsung' kısmında acacia tarafından paylaşıldı. Okunma: 26669 | Cevaplanma: 7

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. samsung yazılım güncelleme

arkadaşlar çok önemli bendeki samsung d600 ün yazılımını nasıl güncelleyebilirim illa telefoncuya mı gitmem gerekiyo.
    bilgi verir misiniz?

Yazan: acacia
  2. arkadaşlar samsung z540 cep telefonum var yazılım güncellenmesi lazım servise gitti geldi yine aynı oldu gidip gelmsi 40 günü buluyo nasıl yazılım atarım acil

3. samsung adi marka

4. internet sitesine girerseniz gerekli olan güncellemelri görür takip eder ve indirebilirsinizardkaaşalr biraz araştırma :)

5. samsung pc suite 7 i indirin

6. pc studio veya kiesi kullanın olur onlarda güncelleştirme var

7. Si go Japan malı heryeri teknoloji...

Nokia fillandiya malı çin kadar kalabalık ülke

8. walla benim bildiğim l700 güncelleme şöle zaten sitedede war . Samsung L700 unuze bu kodu girin: *#6984125*#
    şimdi Admin setting menusündesiniz.
    a. menuden [4] Internals secin. Master i girin.
    (Master : *#9072641*#)
    b. gelen menuden [7] Storage settings i secin. oradan;
    c. [2]Update Java DB. Herşey guncellenecek.
    Not: Bunları yaparken No tusuna dikkat edin ve diğer menüler kesinlikle girmeyin telefon kitlenir bir daha açamazsınız:oke:

samsung yazılım güncelleme konusuna benzer içerikler

1. samsung f480 için yazılım güncelleme ( 2 Ağustos 2011 | Samsung )

programı veriyorum sadece arkadaşlar kurulumu basit zaten bn kendim kullanıyorum Download plepcyegirme ByHaCKeD rar türkçe dil secenegi de var
  2. samsung s8000 Yazılım Güncelleme sorunu ( 11 Eylül 2011 | Samsung )

MErhaba bu konuda http://www.maxicep.com/samsung/samsung-s8000-jet-firmware-guncelleme-resimli-anlatim-528024.html yazılanların aynısını yaptım fakat ne yaptıysam yazılımı yukleyemedim her denememde telefonun ekranında sarı yazıyla NAK_INVALID...
  3. Samsung s8530 yazılım güncelleme ( 22 Eylül 2011 | bada OS Genel & Destek )

Selam arkadaşlar s8530 yazılımını güncellemek istiyorum ama olmuyor Cihazın bu sürümü güncelleştirilemez yazıyo ne yapabilirim ?
  4. Samsung Galaxy S2 Yazılım Güncelleme ( 15 Ekim 2012 | Samsung Android Yazılım )

Arkadaşlar yeni S2 aldım.İçinde 2.3.3 sürümü var.Ama sanırım S2 için en son sürüm bu değil.4 falan çıkmış galiba.Bu sürümü nasıl yükleyebilirm bir de bu sürümü yüklersem neler gider mesela uygulama garanti vs.falan.Bu sürümün bir avantajı var...
  5. Samsung Galaxy Pocket , Yazılım Güncelleme?? ( 3 Ağustos 2013 | Samsung Android Yazılım )

Merhaba arkadaşlar, samsung galaxy pocket telefon kullanıyorum, alalı nerdeyse 1 yıl bile olmadı. android sürümü 2.3.6 ve bu bana çok kötü geliyor. flash player desteği dahii yok. görünümü değiştirmek için yüzlerce status bar ve launcher...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
29 Temmuz 2015 Çarşamba - 19:13:09