samsung wave mi wave 2 mi almalıyım acill :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
7Fun

7Fun

Üye
    Konu Sahibi
samsung wave mi wave 2 mi almalıyım acill :)
arkadaslar bu telefonların + ları eksileri nelerdir bü gün 100forum gezdim bi okadar da tartısma okudum sonuc yk kafa kafaya birinin + sı diğerinin - si herzaman.
sizin düşünceleriniz nelerdir. bide wave 1 in ekranında sarı leke sorunu var diyorlar. bunlar hakkunda ne düşünüyorunuz? samsung cu kullanmıs arkadaslardan yardım istiyorm..

pRime.

pRime.

Üye
Wave2 almalısın,

7Fun

7Fun

Üye
    Konu Sahibi
amoled wave 1de hazır bada 2.0 cıkmısken iyice kafam karıstı ne güzel 2 alıcaktm :)

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Ekran boyutundan ötürü Wave 2 derim neticede 3.7 inch'lik büyük bir ekranı var ve super clear lcd ekran iyi bir ekran türü. Wave1 kullanan arkadaşım var, 3.3 inch'lik Super Amoled ekran gerçekten göz doldurucu ama onun dışında sadece Amoled ekrana sahip N8'in de ekranı çok göz alıcı duruyor. Yani Super Amoled olmazsa olmaz değil bence ekran boyutu en azından şu dönemde daha önemlidir. Onun dışında aynı telefonlar zaten.

[_ATHENA_]

[_ATHENA_]

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]wave 2

zaten samsung un wave de super amoled kullanıp da wave 2 de super clear lcd kullanması ilginç bir durum.[/SIZE][/COLOR]

sonuçta ikisi de samsung un ekranı:D :D :D

onurhankahya35

onurhankahya35

Üye
wave 2 ;)

7Fun

7Fun

Üye
    Konu Sahibi
n8 alıyorum beyler arkadasımdan 5aylık 480tl ye dark gri hdmı yerinin kapagı çaklat sadece onun dısında kılcal dahi cizik yk.d kvk 24yıl garanti kutu flan.
ii dir ins. sansıma cocuk yarın türkiyeden ayrılıyor alırsam bidaha görmicem kendisini..
sizce napim bozulsada garanti var ama çizik bile yk cihazda aşık oldum gbi bişe oldu :D

[_ATHENA_]

[_ATHENA_]

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]al bana 600 e sat :D :D[/SIZE][/COLOR]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...