Samsung Wave için 800x480 Matrix Kayan Yazı Wallpaper

Sponsorlu Bağlantılar

ackcemil3

ackcemil3

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Wave için 800x480 Matrix Kayan Yazı Wallpaper
Arkadaşlar Haraketli Matrix gif resmi, artalanda süper duruyor, bilgisayarda çok hızlı hareket ediyor ama telefonda nedense daha yavaş ama yinede süper karizma bir görüntü oluyorr:oke:

Uploaded with

mustapha2105

Üye
duvar kağıdı olmuyor ??

cemorhun

Üye
O kadar takıla takıla kaydırıp da telefonuma laf ettirttirmen :D

StriqeR

StriqeR

Üye
Aynen durakliyor :D

ackcemil3

ackcemil3

Üye
    Konu Sahibi

Fark ettiyseniz bilgisayarınızdan bakarsanız gif in hareketi çok hızlı ama telefonda nedense hızlanmadı. Artalanda gif i oynatırken işlemci performansına takıldığını sanmıyorum ama ram ile alakalı bir gereksinim olabilir. aklıma takılan sadece bu gif için değil başka giflerde de böyle mi yapıyo araştırcam güzel bir resim bulursam paylaşıcam burda, sizlerin de görüşlerini beklicem, selamlar

StriqeR

StriqeR

Üye
Fark ettiyseniz bilgisayarınızdan bakarsanız gif in hareketi çok hızlı ama telefonda nedense hızlanmadı. Artalanda gif i oynatırken işlemci performansına takıldığını sanmıyorum ama ram ile alakalı bir gereksinim olabilir. aklıma takılan sadece bu gif için değil başka giflerde de böyle mi yapıyo araştırcam güzel bir resim bulursam paylaşıcam burda, sizlerin de görüşlerini beklicem, selamlar

Çoğunda böyle yapıyor kardeşim hatta hızlı olan bişi bulamadım (: Ağır çekim de gösteriyor :D.. Hele bi .gif'i bilgisayardaki gibi gösterse ozaman telefona ayrı bi hava gelirdi,Buna özel güncelleştirme lazım ((:

Üst Alt