samsung wave gt s8500 format atıcam ama bilgim yok internette ayrıntılı anlatım bulamadım yardım :S

Sponsorlu Bağlantılar

cedricvolo

Üye
    Konu Sahibi
samsung wave gt s8500 format atıcam ama bilgim yok internette ayrıntılı anlatım bulamadım yardım :S
telefonun spoof kilidini kaldırmak için flashlarken çöktü ve daha düzeltemedim açılınca ekran beyaz kalıyor ve telefon ısınıyor çeşitli forumlarda bu konuya ilişkin yardım isteğinde bulundum ama kimsenin umrunda olmadı şurdan burdan bulduklarıma göre telefona bir program vasıtasıyla reboot atmam gerekiyormuş bunun için hangi programı kullanmalıyım hangi dosyaları indirmeliyim hangi adımları izlemeliyim bana net bilgi verebilecek biri var mı şuan sadece telefonu download modea alabiliyorum bilgisayara bağladığım zaman ne yığın bellek olarak tanıyor ne de samsung kies tanıyor bu konuda bana yardım edebilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
en kısa yoldan yazlılım sürümüne uygun bir rom bul rom ile tekrar flashla açılır

cedricvolo

Üye
    Konu Sahibi
sorunda dediklerinizden bir şey anlamamam zaten telefonuma uygun dosyanın hangisi olduğunu bilmiyorum numara tuşlayıp öğreniyormuşuz galiba ben onu yapmadan direk flashlamaya kalktım ve açılmıyor telefon sonuç olarak bunu başka türlü öğrenemez miyim ben ayrıca telefon şarz olmuyor boş pil resmi çıkıyor :S

Üst Alt