Samsung Wave DivX Kaydı Nasıl Yapılır?

Konu, 'bada OS Genel & Destek' kısmında Skaptan tarafından paylaşıldı. Okunma: 24833 | Cevaplanma: 10

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. DivX Plus programını indirin ve bilgisayarınıza kurun.

VOD -> Create a DivX Account seçerek yeni bir DivX hesabı oluşturun. Giriş yaptıktan sonra

VOD -> Register a DivX Certified Device... seçin.

< Resmi açmak için tıklayın >

Sonra aşağıdaki gibi bir ekran açılacaktır. Registration Code kısmına telefondan

Ayarlar -> Genel -> Telefon Hakkında -> DivX(R) VOD -> Kaydet konumundaki Kayıt Kodu yazan kısımdaki kodu, Device Name kısmına ise Samsung Wave yazın.

Bilgi: Device Name, istediğiniz isimde olabilir.

Next dediğiniz zaman kayıt dosyasının nereye kaydedileceğini belirlemeniz gerekiyor. Masaüstü olarak ayarlayın.

İlerleme bitince telefonu USB kablo ile bağlayın, Yığın Bellek modunu seçin.

Bağlanınca Transfer Video Now seçeneğine tıklayın ve resimdeki gibi USB yazısını seçip Start butonunu tıklayın.

Transfer Complate yazınca Done ve Finish diyerek çıkın.

Sonra telefon ile bilgisayar bağlantısını kesin ve Dosyalarımda yer alan Samsung Wave.divx dosyasını oynatın. Artık kayıt tamamlanmış olacaktır. İsterseniz dosyayı telefonunuzdan silebilirsiniz.

Yazan: Skaptan
  2. Konu için teşekkürler, hala soranlar var yada telefon hakkında yeterli deneyime sahip olmayanlar. İşlerine yarayacaktır.

3. rica ederim ne dememek maksat hizmet olsun

4. teşekkürler çok iyi anlatım olmuş

5. TesekkurLer Dostum Bilemeyenler İicn Tabiki Yararlı Bi Paylasım (:

6. ben bunu yapmadım ama her türlü videoyu oynatabiliyorum

7. Emeğin için teşekkürler çok güzel olmuş

8. kardeş nasıl hertürlü videoyu oynattığını paylaşırsan sevaba girersin...:-))

9. her türlü video derken hepsini oynatamaz bu kayıt olmadan orjinal divix formatındaki videoları oynatamazsınız ancak divix formatındaki videoları video convert yardımı ile cevirip oynatabilirsiniz yanlız buda görüntü kalitesini düşürürü bunu telefon ekranından anlayamazsınız ama tv ye bağladıgınızda seyrettiginiz filim hiç zevk vermez

10. Konu yeniden düzenlenmiş olup DivX kaydı hakkında bilgi içeren diğer konular silinmiştir.

Skaptan bunu beğendi.
  11. Cok tesekkurler

xavxmaxi bunu beğendi.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.