Samsung wave 2 ye skyfire kurulabilir mi?...

Sponsorlu Bağlantılar

ares_53

ares_53

Üye
wave 2 ile başka telefon kıyaslayın C7 yanından bile geçemez!

Starsley

O senin görüşün bana ve bir çok kişiye göre de wave2 C7 nin yanından geçemez. Zevkler ve renkler tartışılmaz.

mavrick

mavrick

Üye
O senin görüşün bana ve bir çok kişiye göre de wave2 C7 nin yanından geçemez. Zevkler ve renkler tartışılmaz.

bu arada s^3 forumunda millet c7 nin kasa catlamasiyla bogusuyor ,yan taraflar bildigin plastik.bende her yeri aluminyum zannettim:d:hatta servise giden bile catlayip gelmis,birde servis sucu kullaniciya atiyormus nokia iyice kendini bitiriyor:off:

Starsley

Aliminyum olmadığını söyledim. Yan taraflar plastik değil kameranın üst tarafı plastik geri kalan yer METAL kasa çatlaması bende olmuyor. İstisnalar kaideyi bozmaz. Nokia nın ne yaptığından banane bana zararı dokunmadıkça.

----------Eklendi @ 13:10:48 ---------- Yazıldı @ 13:02:02 ----------

Sanki wave2 de problem yok bir üst konuda reset attığı söyleniyor. Cep telefonu genelde ahize de problem varmış yani her telefonda problem olur. Bu hepsinde olucak diye bir şey yok.

mavrick

mavrick

Üye
Aliminyum olmadığını söyledim. Yan taraflar plastik değil kameranın üst tarafı plastik geri kalan yer METAL kasa çatlaması bende olmuyor. İstisnalar kaideyi bozmaz. Nokia nın ne yaptığından banane bana zararı dokunmadıkça.

1

2

3

4

5

bunlar aluminyum kullandigini yazan siteler

buda yan tarafi birlesme bandi(nokia tabiri)

----------Eklendi @ 13:19:09 ---------- Yazıldı @ 13:14:02 ----------

----------Eklendi @ 13:10:48 ---------- Yazıldı @ 13:02:02 ----------

Sanki wave2 de problem yok bir üst konuda reset attığı söyleniyor. Cep telefonu genelde ahize de problem varmış yani her telefonda problem olur. Bu hepsinde olucak diye bir şey yok.

o reset telefondan degil orda belirtildi,ahize problemi olur duser bisey olur,bunlar kronik degil(h)

Starsley

Kronik değilmi google bakmanı tavsiye ederim. Özellikle ahize problemi. Wave2 için değil samsung ların hepsinde sık görülen bir hata ;) Reset problemi sebebi ne olursa olsun. Sonuç reset atmış.

----------Eklendi @ 13:26:41 ---------- Yazıldı @ 13:24:21 ----------

Yan taraf aliminyummu şimdi neden parlamıyor. Gövde ve arka kapak gibi.

ares_53

ares_53

Üye

teknik donanım olsun işletim sistemi bakımından olsun hatta şekli şemali olsun wave 2 herşekil üstün C7den dostum tartışmaya gerek bile yok herşey ortada...:evet:

Starsley

Gövde ve arka kapak metal ama 3 tuş dahil yan taraf aliminyum o zaman.

----------Eklendi @ 13:31:34 ---------- Yazıldı @ 13:29:19 ----------

Arkadaşım yeme beni C7 yi öğrende gel ya burda kimlerle uğraşıyoruz. İşlemci ve ram dışında Her türlü C7 tartışmayalım arkadaş tamam sen öyle bil ben böyle :)

mavrick

mavrick

Üye
Kronik değilmi google bakmanı tavsiye ederim. Özellikle ahize problemi. Wave2 için değil samsung ların hepsinde sık görülen bir hata ;) Reset problemi sebebi ne olursa olsun. Sonuç reset atmış.

----------Eklendi @ 13:26:41 ---------- Yazıldı @ 13:24:21 ----------

Yan taraf aliminyummu şimdi neden parlamıyor. Gövde ve arka kapak gibi.

cunku plastikte ondan parlamiyor:aha:
bak eleman ne halde aluminyum olsa egilir en fazla

http://www.maxicep.com/symbian-3-destek/telefonunuzda-catlak-varsa-resimle-paylasin-484263.html

ares_53

ares_53

Üye
kimlerle laf dalaşı yapıyoruz arkadaş haha :D kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş :D gitmiş almış dandirik bi telefon gelmiş wave i kötülüyor.. :ehe ayrıca C7 yi ne öğrencem kardeşim işimmi yok :D nokia dokunmatik telefonda hiçbir şekilde samsunga yetişemez bunu kabullenin artık ;)

Starsley

Ya arkadaş ne plastiği aliminyum dedinya parlayan yerler METAL anlatma bana arkadaş yanlar plastik değil kamera üstü plastik.

----------Eklendi @ 13:43:45 ---------- Yazıldı @ 13:40:05 ----------

Ares ciğim sen git wavecik le iyi günler gecir. Günümde değilim bi anlatırım kotan dolar. Git kullan telefonunu C7 araştır öyle gel.

mavrick

mavrick

Üye
Ya arkadaş ne plastiği aliminyum dedinya parlayan yerler METAL anlatma bana arkadaş yanlar plastik değil kamera üstü plastik.

la ben ne zman yanlar aluminyum dedim??? ekranin etrafi ve arka tamamen aluminyum ama kenarlar ve ust plastik

Starsley

Arkadaş alay mı edinyon. METAL arka ve gövde şakamı bu reklamda sitede ne diyor. Nokia yalanmı söylüyor. Yanlar plastik değil ilk senden duydum. Kamera üstü plastik.

Starsley

Bu resimde gördüğün her yer parlak paslanmaz METAL dikkatini çekerim ekran hariç her yer tuşlar, ikinci kamera yeri falan hep METAL Burda ise kamera üstü Hariç her yer parlak paslanmaz METAL site nokia.com Reklamlardada aynı şey geçiyor. Çatlar çatlamaz bilemem ama gerçe bu arkadaş.

Üstündağ

Üstündağ

Üye
    Konu Sahibi
Yani c7 flash player bakımından wave den üstün mü?Öyleyse c7 iyiymiş bana burda c7 nin hep iyi bir tel olmadığını söylüyorlardı da.....Yani iyice baktığımızda tam olarak hangisi daha iyi? Iyice açıklayabilir misin rebel kardeş....wave 2 mi c7 mi?......

Starsley

Yani kardeş bu değişir kişiye göre bence C7 daha iyi ama birisi gelir wave2 daha ıyı der yanı bu tartısma bıtmez senın gonlunden hangısı gecıyorsa onu al kımseye bakma gt bı teknolojı yerıne karsılastır adama sor. Burda uzar bu mevzu.

fati144

fati144

Üye
Yani c7 flash player bakımından wave den üstün mü?Öyleyse c7 iyiymiş bana burda c7 nin hep iyi bir tel olmadığını söylüyorlardı da.....Yani iyice baktığımızda tam olarak hangisi daha iyi? Iyice açıklayabilir misin rebel kardeş....wave 2 mi c7 mi?......
bazı yönlerden c7 daha iyi bazılarında wave,ama c7 deki flash yakında badayada geliyor eğer tek sorun buysa.

----------Eklendi @ 02:43:30 ---------- Yazıldı @ 02:41:26 ----------

Yani kardeş bu değişir kişiye göre bence C7 daha iyi ama birisi gelir wave2 daha ıyı der yanı bu tartısma bıtmez senın gonlunden hangısı gecıyorsa onu al kımseye bakma gt bı teknolojı yerıne karsılastır adama sor. Burda uzar bu mevzu.
bencede c7 daha iyide, dün n8 daha iyi dedim diye herkes saldırdı, bende kendi hallerine bıraktım:oke:

ares_53

ares_53

Üye
fati144 sen bukadar nokia meraklısıydın niye gidip wave aldın çok merak ediyorum? :D

mavrick

mavrick

Üye
bazı yönlerden c7 daha iyi bazılarında wave,ama c7 deki flash yakında badayada geliyor eğer tek sorun buysa.

----------Eklendi @ 02:43:30 ---------- Yazıldı @ 02:41:26 ----------

bencede c7 daha iyide, dün n8 daha iyi dedim diye herkes saldırdı, bende kendi hallerine bıraktım:oke:

fati harbiden adamsan bizi harbiden kendi halimize birak yazma bir daha bu forumda:off:c7ymis sen git onu coluga cocuga anlat

Üst Alt