Samsung üretim yeri ile ilgili soru?

Konu, 'Samsung' kısmında alpdsi tarafından paylaşıldı. Okunma: 8901 | Cevaplanma: 10

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Merhaba arkadaşlar bir şey sorucaktım samsung wave de kimi modelinde made in china by samsung yazıyor kimi modelinde ise made in korea by samsung yazıyor bir farkları var mı ?:allalla:
  2. yoo zaten samsung korea liydi yalış hatırlamıyorsam
    sadece üreim yeri değişik ama çin olanı önermem yinede
  3. neden önermezsiniz bir problem mi çıkar ne gibi bir sorun olur?
  4. valaha çin malı sonuçta bi problem çıkarmı bilmem sonuçta samsung fabrikası ama güven vermiyo hani bana o yüzden ben tercih etmem
    ama samsung sonuçta serviside güçlü bi sorun çıksada daha sonra garantide sorun yaşamazsın
  5. Tşkler garantisi telpa ben samsung mağazısından aldım. İlk gelen seri korea imiş şimdi china gelmeye başlamış. Yeni aldım daha şuan bir sorun yok 3-4 gündür. Bundan önce N86 vardı oda china mali idi ama ondada bir sorun yoktu ama genede sormak istedim.
  6. hayırlı olsun...
  7. Saolasın halil ama bu china yazması kötü mü tlf karşı bir tavır almama gerek var mı ?
  8. ikiside orjinal Samsungsa korkma garantide dersin nerede ürettiniz bilemem ama ben bunu sizden aldım diye :)
  9. Samsung mağazasından aldım Telpa garantili ama ordada sahte satıyorlarsa bilmem artık :ehe
  10. hiç bir fark yok bende bu telefondan aldım china yazıyo içinde en az 5 telefoncu gezdim hepsinde china üretimi üstelik ambalajdan bile telefon açtık hatta biraz daha abartıp telpa nın istanbul yetkilisyle telefonda bile konuştuk
  11. http://www.maxicep.com/yararli-bilg...ha::aha::aha::aha::d::d::d::d::d::d::d::d::d:
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. samsung üretim yeri

,
  2. samsung üretim yerleri

,
  3. samsungun üretim yeri

,
  4. samsung orjinal üretim yeri,
  5. samsung telefonlarının üretim yeri,