Samsung üretim yeri ile ilgili soru?

Konu, 'Samsung' kısmında alpdsi tarafından paylaşıldı. Okunma: 10971 | Cevaplanma: 10

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Samsung üretim yeri ile ilgili soru?

Merhaba arkadaşlar bir şey sorucaktım samsung wave de kimi modelinde made in china by samsung yazıyor kimi modelinde ise made in korea by samsung yazıyor bir farkları var mı ?:allalla:

Yazan: alpdsi
  2. yoo zaten samsung korea liydi yalış hatırlamıyorsam
    sadece üreim yeri değişik ama çin olanı önermem yinede

3. neden önermezsiniz bir problem mi çıkar ne gibi bir sorun olur?

4. valaha çin malı sonuçta bi problem çıkarmı bilmem sonuçta samsung fabrikası ama güven vermiyo hani bana o yüzden ben tercih etmem
    ama samsung sonuçta serviside güçlü bi sorun çıksada daha sonra garantide sorun yaşamazsın

5. Tşkler garantisi telpa ben samsung mağazısından aldım. İlk gelen seri korea imiş şimdi china gelmeye başlamış. Yeni aldım daha şuan bir sorun yok 3-4 gündür. Bundan önce N86 vardı oda china mali idi ama ondada bir sorun yoktu ama genede sormak istedim.

6. hayırlı olsun...

7. Saolasın halil ama bu china yazması kötü mü tlf karşı bir tavır almama gerek var mı ?

8. ikiside orjinal Samsungsa korkma garantide dersin nerede ürettiniz bilemem ama ben bunu sizden aldım diye :)

9. Samsung mağazasından aldım Telpa garantili ama ordada sahte satıyorlarsa bilmem artık :ehe

10. hiç bir fark yok bende bu telefondan aldım china yazıyo içinde en az 5 telefoncu gezdim hepsinde china üretimi üstelik ambalajdan bile telefon açtık hatta biraz daha abartıp telpa nın istanbul yetkilisyle telefonda bile konuştuk

Samsung üretim yeri ile ilgili soru? konusuna benzer içerikler

1. Samsung S5233W ile iLgili soru. ( 14 Ocak 2010 | Samsung )

arkadaşlar, samsung s5233 telefonum var.bu telefon symbian kaç? bunu öğrenmek istiyorum.ne tür oyunlar calistirabilirim?yardimci olabilir misiniz? ve birde wi-fi ayarlarını nasıl yapabilirim? yardımcı olursanız çok teşekkür ederim..
  2. Samsung Star Wifi ile ilgili bir soru. ( 11 Eylül 2010 | Samsung )

Arkadaşlar bu telefona tema oyun filen yüklenemiyor diyorlarda ilk çıktığı zamanlar. Daha sonra 5230w den sonra 5233w filen çıktı.Hala bu problemler devam ediyor mu ? Telefona tema oyun atmak için illa firmware'le mi atmak lazım ?...
  3. samsung monte s5620 ile ilgili bir soru? ( 29 Ağustos 2011 | Samsung )

Merhaba arkadaşlar benim 3 gün önce aldığım bir samsung monte s5620 telefonum var telefonun geri tuşu yes ve no tuşunun üzerinde ışık yandığını gördüm telefonun televizyonda reklamı olunca ben aldım ama telefonun ışıkları yanmıyor açağıdaki...
  4. Galaxy s2 ekranin kirilganliği üretim yeri ile mi ilgili? ( 27 Ocak 2013 | Samsung )

Bazılarının galaxy s2 si 3.kattan düşmüş çizik olmamış, bazıları 50cmden düşürmüş kırılmış.s2 si olanlar üretim yerine bakıp buraya yazarsa belki bunun üretim yeri ile mi ilgili olduğunu anlayabliriz değil mi?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Ağustos 2015 Çarşamba - 13:26:53