samsung telefonlarda sifre kırma

Sponsorlu Bağlantılar

brnbrn96

Üye
arkadaşlar şimdi şunları uygulayın ayarlar>güvenlik>şifreyi değiştir... yazabildiğiniz kadar 0 yazın sonra # basın

aşık051

Üye
mrb arkadaşlar ya benim samsung e 250 de sım kartı takıoyorum sum kılıdı istiyor ama bilmiyorum nasıl kıracan sım kılıdı

erenozer

Üye
yalan

mmmhahammm

mmmhahammm

Üye
efett yawf oLmuoRr

.:xXx:.:вℓαcĸ:.

Üye
Arkadaşlar öncelike şunu söylemeliyim telefonun hafızasına kaydettikleriniz hiçbirşeyin silinmesini istemiyorsanız ilk dediğimi uygulayın :sn:

• İlk olarak telefonu kapatıp hattı çıkarınız ,
  • Sonra hattı takılı değilken açınız ,
  • Önümüze çıkan yere " *#56658378# " yazınız ,
  • Artık önümüze telefonun çoğu ayarını değiştirebileceğiniz bir menü çıkacak ,
  • İşin bundan sonrası çok basit 14.satırda olan " Reset phone password " u tıklayınız ,
  • Ve bitti artık şifreniz 8 tane 0(sıfır)[00000000]:heyo:
Eğer telefonunuzun resetlenmesini (telefonu ilk ayarlarına çevirmeyi ) istiyorsanız işiniz daha da basit yapmanız gereken tek şey *#2767*3855# yazmak daha sonra telefon kendiliğinden kapanıp kendini resetleyecek:oke:

golden1

Üye
benim ki e 900 ben de oldu ama öncesinde başka bir şifre girmiştim o şifre şöyle( bu şifre bazı bilgileri siliyor ve fabrika ayarlarına döndürüyor telefonu) *2767*2878# bu şifreden sonra şifre değiştir yazan yeri 0 (sıfır) la doldurun ok deyin ben de bu şeklil oldu

sheytain01

Üye
cok sağol kardes işe yaradı

demirelmustafa

Üye
ben d600 kulanıorum işe yaradı

hak yolcusu

hak yolcusu

Kapalı Hesap
kırma sıfresını vermemışsın ben vereyım *2767*3855#

• Beğen
Tepkiler: perverde

rekarte

Üye
Teşşerlr OLdu Canlar (:

hak yolcusu

hak yolcusu

Kapalı Hesap
O sıfreyı ancak bu kodla kırabılırsınız ve arkadasın nıyetıde konu acıp rutbede yukselmek anlasılan ıste kod *2767*3855#

--------------- Ekleme ---------------

<p>sıfre ancak bu kodla kırılır *2767*3855#</

piyes42

Üye
saolsıun teşekkürler arkadım

ffrkn

Üye
Arkadaşım ben d600 kullanıyorum 8 tane 0 işe yaradı şifreyi değişebildim teşekkürler dünyanın en mutlu insanı benim

kingBARON

Üye
s.a arkadaşlar bende D880 war şifresini bilmiorum yeni aldım teli aldığım arkadaşta daha önce kullanmamış bilmioruz şifreyi yani 8 tane sıfırıda denedk olmadı yardımcı olursanız sewinirim

minik'peri

minik'peri

Üye
ya ben su format olayı hakkında bişey sormak istiyorum
simdi ben telefonuma format attım fakat dokunmatik oldugu için yavaşlamaya başladı
bu yavaşlıgı nasıl giderebilirim :)

haydarabi

haydarabi

Üye
tşklr kardeş işe yaradı

serseri879

Üye
çok saol teşekürler paylaşım için

teymune

Üye
kardeşim yanLış yazmışın anca bu şifresi değiştirilmemiş sıfır samsung telefonlarda işe yarar.tek çözüm format atmak.

sbrdlbr

Üye
olmuyo arkaşlar...