samsung telefonlarda sifre kırma

Konu, 'Samsung' kısmında king512 tarafından paylaşıldı. Okunma: 244966 | Cevaplanma: 154

1. samsung telefonlarda sifre kırmak için yani mesajların galerinin vs şifresini değiştirmek için şişfreyi değiştir yerine nekadar sıfır sıyıyosa o kadar sıfır yazın yini şifreyi yazın şifreniz dğişmiştir
    ceyhun03, JaNNaN, malics ve 6 kişi daha bunu beğendi.
  2. Kesin işe yarıyor mu?

--------------- Ekleme ---------------

Samsung e250 için oluyor mu?
  3. olmadı bu ya
  4. bende de olmadi deistiremiorm ben bu sifreyii yaw bi yardm luffen!
  5. ne alaka arkadaşım kendin denedinmi bu olayı samsung telefonlar kevgir gibi ozaman senin bu söylediğine göre
  6. kardeşim bütün samsung modellerinin orjinal şifresi senin dediğin 8 tane sıfır saçma sapan konuşma
  7. eee arkadaştan neden bi açıklama gelmemiş yani bunu düşünmeden mi söyledi ayıp ama bu kadar kişinin hevesini kırdın..
  8. teşekürleer
  9. e250 de olmuyor herhalde
  10. hiçbirinde olmaz böyele bişe
    cep metin bunu beğendi.
  11. O 8 Tane Sıfır Ana Sıfresı Zaten ılk Aldıgın Da Onu Degızmezkı Yav Ama Saol
  12. arkadaşlar şifresi (e250nin) sekiz tane sıfır ben denedim oluyo
  13. arkadaşlar olmuyorsa buşifreylu (*2767*3855#)formatatın sonra şifre 8tane 0 olacaktır :oke:
  14. sadece 8 tane sıfır koyy tamamı kardeşler
    cep metin bunu beğendi.

15. arkadaşlar bu arkadaş telefonu yeni almış galiba 8 tane sıfır girip yeni şifre girmiş şifreyi kırdım zannetmiş yada bizimle dalga geçiyor

bu arada yukarıda ki "*2767*3855#" bu şifreyi uyguladığınız taktirde telefon fabrika ayarlarına dönüyor sayılır telefon hafızasındaki herşey siliniyor bunu yaparken dikkatli olun ben denedim pişman oldum
  16. saol kardeş bende olmuş çok tşk
  17. saolasın
  18. *2767*3855# ya da *2767*2878# kodları ile samsung telefonunuzun güvenlik kodlarını kırabiliriniz. Ayırıca bu kodlara telefona format atar
  19. yaw ***** ***** konuşma.
    o ilk başta olur.
  20. ben anlamama toptan tüfekten sen de telden anlamıyo galiba ark.şım
Yüklüyor...

Konu ile alakalı site aramaları:

1. samsung 0168 şifre kırma

,
  2. samsung star şifre kırma